Bugun...


YÜKSEK FAİZ VEREN BANKALAR 2019
Yüksek faiz veren bankalar, banka faiz oranları 2019, en yüksek mevduat faiz oranları

YÜKSEK FAİZ VEREN BANKALAR 2019
+ -

Günümüzde en kolay para kazanma yöntemi nedir diye soracak olursanız sizleri mevduat hesaplarına yönlendirebiliriz. Vadeli hesap olarak da bilinen mevduat hesapları, banka güvencesinde ve hiçbir riski olmayan yatırım araçlarıdır. Bu sayfadaki bilgilere göz atarak 32 günlük en yüksek faiz veren banka karşılaştırması yapabilir, en iyi faiz kazancı olan bankaya paranızı yatırarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Misal verecek olursak paranızı dolara veya euro'ya yatırarak para kazanabilirsiniz ancak dövizin değer kaybetmesiyle zarar da edebilirsiniz. Ancak mevduat hesaplarında bu durum öyle değildir, paranızı bankaya vadeli hesaba yatırarak vade sonunda faiz kazancı elde edebilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgiler ile siz de nakit paranızı en yüksek faiz veren bankalardan birisini tercih edip, vadeli mevduat hesabına yatırarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Banka 2019

Bu sayfada sizler için 32 günlük yatırıma özel olarak bankaların faiz oranlarını ve ne kadar kazandırdıklarını hesapladık. Aşağıda ilk olarak en çok tercih edilen bankaların faiz oranlarını sizlere sunduk. Daha sonrasında ise 10.000 TL, 20.000 TL, 50.000 TL gibi paraya özel olarak 32 günlük yatırımların ne kadar kazandıracağı hakkında bilgileri de sizler için hazırladık. Siz de bankaları karşılaştırarak paranızı en yüksek faiz veren bankalarda değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Çok kazandıracak Hisse senedi "ÖZEL ANALİZ"

2019'un FLASH Hissesini Açıklıyoruz >>

İşte Devlet tescilli Sürpriz >> http://www.karadenizx.com.tr/buyuk-surpriz/32755/

Mevduat faiz oranları 2018 yılına göre 2019 yılında çok önemli bir değer kazanmıştır ve bankaların rekabet etmesiyle birlikte tüketicilerin yüzünü güldürmeye başlamıştır. Ayrıca şunu da belirtelim, mevduat hesaplarında devletimiz Bsmv ve farklı isimlerde (faiz kazancından) vergi kesintisi yapmaktadır.

Biz bankaları karşılaştırarak bu konumuzu oluşturduk, siz de istediğiniz bankayı tercih ederek hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. En yüksek faiz veren banka 2019 yılında hangisi diye merak eden kişiler, aşağıda bulunan bankaların e-vadeli mevduat hesabı faiz oranlarını karşılaştırabilir ve en iyi faizle parasını değerlendirebilir.

Aşağıda bulunan bazı bankaların faiz oranları hoşgeldin faizi adı altında sadece belirli bir süre için verilebilir. Bankalar faiz oranlarını güncel piyasa verilerine göre anlık olarak değiştirebileceğinden dolayı banka mevduat hesabına para yatırmadan önce güncel faizleri bankanızda kontrol ediniz 

TÜM BANKALARI KARŞILAŞTIR

Aşağıda yer alan mevduat faiz oranları (TL) 32 günlük 100.000 TL yatırımlar için geçerlidir. Bankalarda mevduat miktarı veya süresi değiştikçe faiz oranı da değişebilmektedir. Ayrıca sık olmamakla birlikte bankalar piyasa koşullarına bakarak faiz oranlarını güncelleyebilir. Yukarıdaki tablodan çıkaracağımız özet ise; İNG Bank e-turuncu hesaba özel olarak 32 günlük yatırımlarda %22 faiz oranı vermektedir.  Ayrıca şunu da belirtelim e-vadeli hesap bankaların internet şubelerinden açılan hesaplara denilmektedir. Banka şubesinden açılan vadeli hesapların faiz oranı düşük olabilmekedir. Bu nedenle ilgili bankanın internet şubesinden hesap açarsanız paranızı daha yüksek faizlerle değerlendirme şansını yakalayabilirsiniz.

32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT

Faiz oranlarını yukarıda sizler için karşılaştırdık. Aslında bu konumuzu sadece TL cinsinden mevduat yatırımlarına özel olarak kullanacaktık ancak, bir çok kişiden döviz yatırımlarına özel mevduat soruları aldığımızdan dolayı yukarıda yer alan tablolardan bankaların dövize faiz oranlarına göz atabilirsiniz. Faizleri yukarıda sizler için oluştursak da aşağıda yer alan 32 günlük faiz hesaplamalarını TL para birimi üzerinden yapacağız. Siz de 10 bin tl, 50 bin tl gibi paralara özel olarak yatırımlarınızda bankalarda ne kadar kazanç elde edebileceğinizi aşağıdaki tablolardan öğrenebilirsiniz.

30 Nisan 2019 itibarıyla en yüksek faiz veren bankalar sırasıyla şöyledir.

Alternatifbank %23,25  "Alternatifbank mevduat oranı yüksek hesaplara YÜKSEK faiz oranı uygulamaktadır."

ING BANK %23

Fibabank %22,50

Halkbank %19,50

Denizbank %19

AKBANK %18

İŞBANK %15,50

GARANTİ 10,75

 

 

 

 

 
Kaynak: Ajanslar

Bu haber 12538 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI