Bugun...
Hata Cumhurbaşkanında


Cengizhan NAZİKİOĞLU
 
 

Bir süredir Türkiye’nin gündeminde çaptan düşmüş eskisi kadar üretemeyen belediye başkanları var.

Cumhurbaşkanı 2023 hedefleri doğrultusunda ilk günkü heyecanını yitirmemiş, üretim faaliyetlerindeki doz ilk günlerdeki gibi olan insanları, başkanlari, valileri, kaymakamları, bakanları, bürokratları, iş adamlarını hiç abartmadan söyleyelim herkesi öyle görmek istiyor.

Zaten Ak Parti iktidarının düne kadar olan tüm başarılarının temelindeki  faktörlerin en başta gelenleri çalışma ivmesinin sürekli çıkış halinde olması özelliğidir.

Arkadaşım artık sen eskisi gibi değilsin dendiğinde küsmeyecek sürekli görene karşı saygını yitirmeden gerekeni yapacaksın.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tecrübesine saygı duymuyorsan şu son 15 seneyi nasıl açıklayacaksın, nereden nereyeyi, nereye sığdıracaksın.Nokta.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı'na katılmak üzere geldiği Belediye Toplantı Salonu'nun girişinde bir basın mensubunun "İstifayla ilgili bir açıklama var mı?" sorusuna yanıtlarken "Açıklama var efendim, Pazartesi günü saat 17.00'de açıklama yapacağız, kararımızı açıklayacağız. O zaman basın, kamuoyu kararımızı öğrenmiş olacak" demiş.

Vallahide billahide böyle dedi, seyrettim.

Yahu sn başkan, sn belediye başkanı, Ülkeyi germeye sizin ne hakkınız var, Ankarayı bekletmeye sizin ne hakkınız var, siz nerenin belediye başkanısınız?

Hata Cumhurbaşkanında...

Size istifa hakkını tanımakla hata sayın Erdoğanda....

Ve son soru...

Siz kimlerdensiniz?

Siz kimlere hizmet ediyorsunuz?

Ben anlar gibi oldum!Bu yazı 1604 defa okunmuştur.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI