Bugun...


Tokat'ta Ünye Rüzgarı
Tokat’ta, Ordu’nun Ünye İlçe Belediyesi turizm faaliyetleri kapsamında 10-12 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan ’Ünye Tokat Tanıtım Günleri’ başladı.

Tokat'ta Ünye Rüzgarı
+ -

Tokat'ta, Ordu'nun Ünye İlçe Belediyesi turizm faaliyetleri kapsamında 10-12 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan 'Ünye Tokat Tanıtım Günleri' başladı.

Tokat Cumhuriyet Meydanında başlayan tanıtım günlerinde Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, dört yıldır Ünye'nin geçmişine ve geleceğini ortaya çıkarma noktasında çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek, "Gerek hükumetimiz gerek Ünye Belediyesi olarak ve özel yatırımcılar olarak Ünye'yi yeniden tanıtmak ve ortaya çıkarmak noktasında ciddi bir çalışma yürüttük. Dört yılın sonunda İstanbul'da konuştuğumuz tanıtım günlerini yakın ilişkiler içerisinde geçirdik. Dolayısı ile yakınlarımızdan başlamak özellikle Osmanlı dönemindeki bağları güçlü olan aile bağlarının ticari bağlara kadar Tokat, Erbaa ve Niksar ile sıkı bir diyaloğu olan Ünye'yi yeniden birbirine bağlayalım noktasında bir çalışma başlattık. Bununla beraber geçtiğimiz aylarda Tokat Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Bu ziyaret sonrasında üç gün boyunca burada Tokatlı hemşehrimizle beraber olacağız. Karadeniz'in incisi Ünye'yi yeniden keşfetmek ve Yeşilin Gölgesine Mavinin Ötesi diye adlandırdığımız şehrimizi sizlere tanıtmak ve sizleri Ünye'de görmek ve misafir etmek noktasındaki talebimizi burada iletelim istedik" dedi.
Bu haber 929 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
YUKARI