Bugun...

"sosyal-medyanin-olmadigi-yillarda-toplum-iliskileri-boyle-sekilleniyordu" İLE İLGİLİ HABERLER

Samsun İbrahim Tanrıverdi SBL İsveç yolunda
2016-2017 eğitim-öğretim döneminde proje okulu ilan edilen İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi (SBL), eğitim proje..
Büyükanneler iş başı yapıyor!
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, dün dü..
Sanal teröristler mercek altında
İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde Aralık 2016'da düzenlenen terör saldırısının ardından sosyal medyada terör yanlısı paylaş..
Bin aileye 6 milyon
Büyükannelere maaş projesinin çarşamba günü imzalanacağını söyleyen Çalışma Bakanı Müezzinoğlu, “Bu ay talepleri toplayı..
Başbakan Yıldırım'dan 'Genelge iddiasına' yalanlama
Başbakan Yıldırım, sosyal medyada, Başbakanlık tarafından yayımlandığı öne sürülen genelgeye ilişkin "Kim yaptıysa, büyü..
Sosyal medya teröristlerine gözaltı
Şanlıurfa'da sosyal medya üzerinden terör örgütü propagandası yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 2'si, tut..
Keçili fotoğrafın sırrı ortaya çıktı
Rize'de yeni doğum yapmış keçiyi sırtına alan, yavrusunu da çoban köpeğinin sırtına bağladığı okul çantasına koyan kızın..
Bu gürültülerin arkasında bir neden var
Başbakan Binali Yıldırım, "Sayın ana muhalefet partisi genel başkanı ‘Dayatmayla anayasa olmaz’ diyor. Bu Meclis’i yok s..
Milyonlarca emeklinin beklediği haber geldi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu; emeklilerin promosyonlarını Mart ayında alacaklarını duyurdu....
Ceza İnfaz Kurumuna “sosyal market” kurdular
Esnaf ve halkın desteğiyle Kastamonu E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünde, tutuklu ve hükümlülerin ihtiy..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI