Bugun...

"pentagon-sesten-hizli-savas-jetlerinin-yeni-serilerinin-ilk-orneklerini-test-etmeye-basladi" İLE İLGİLİ HABERLER

Türkiye istedi ABD gönderdi!
ABD Savunma Bakanlığı Sözcüsü Peter Cook düzenlediği basın toplantısında, bu aybaşında İncirlik Üssü'ne 12 adet F-15C ti..
Trabzon Valiliği Ziyaretleri
Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, birliklerini denetlemek için Trabzon’a gelen 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Sav..
Bugün Saat 05.00 da Kuzey Irak'a Girdik
Diyarbakır 8. Ana Jet Üssü'nden havalanan 10'a yakın Türk savaş uçaklarının saat 05.00 itibariyle Kuzey Irak'a yöneldiği..
Çin'den ABD'ye savaş tehdidi
ABD donanmasına ait USS Lassen isimli geminin Çin'in Güney Çin Denizi'nde kurduğu Subi Reef isimli yapay adaya 12 deniz ..
Ankara git gel 3 saat
İstanbul-Ankara arasını 350 kilometre hızla 1.5 saate düşürecek 'Sürat Hızlı Tren' projesi, AK Parti'nin beyannamesinde ..
İşte ilk milli savaş uçağı
Milli otomobilden sonra milli savaş uçağında da konsept belli oldu. İki yıl önce üç farklı konsept üzerinde çalışmaların..
Gülen Stratejik olarak HDP yi destekliyor
Bir dönem Fethullah Gülen'in en yakınındaki isimlerden biri olan Hüseyin Gülerce, gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda ..
100 bin kişi Türkiye sınırına doğru ilerliyor!
Savaştan kaçan 100 bin kişi Kilis sınırına doğru ilerlemeye başladı. 3 gün içinde Kilis sınıra dayanacağı belirtiliyor...
Bireysel silahlar savaştan çok öldürüyor
Silahlı olaylar yüzünden her gün 92 kişinin hayatını kaybettiği ABD'de çarpıcı bir istatistik gündeme geldi: Son 45 yıld..
Milli tokat
Büyüyen Türkiye'yi hazmedemeyen dünya, ilk milli savaş gemimizi görünce tokat yemişe döndü. Psikolojik mücadele başladı...
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI