Bugun...

"pentagon-sesten-hizli-savas-jetlerinin-yeni-serilerinin-ilk-orneklerini-test-etmeye-basladi" İLE İLGİLİ HABERLER

ABD'nin uçaklı 'katliam oyunu'
Suriye'de ABD'nin kanlı oyunu bir kez daha ortaya çıktı. Amerika Birleşik Devletleri'ne ait F-18 uçakları mavi renge boy..
Bu sistemle kalleşlere göz açtırılmayacak
"Yüksek Güvenlikli İnsansız Kontrol Noktası" sayesinde bombalı araç, canlı bomba ve teröristlerin geçişine izin verilmiy..
Rus gazeteden 3 kutuplu senaryo.
Rus gazetesi Argumentı Faktı, yeni dünya düzeninin Putin-Erdoğan-Trump işbirliğiyle kurulmasını gerektiğini kaleme aldı...
"Şu anda bildiklerimi söyleyemem".
Cumhurbaşkanı Erdoğan şu anda bildiklerini söyleyemeyecek durumda olduğunu belirterek, “Ama günü geldiğinde inşallah onl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da Türkiye'nin Yeni Güvenlik Konsepti Konferansı'nda konuştu. Erdoğan bugün kendisine güven..
O iddialar ABD'nin zoruna gitmiş!
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Kirby, 'Türk medyasının çoğu üyesi, darbe girişiminin arkasında ABD'nin olduğuna yönelik..
Türk denizaltısına süper güç
Türk mühendisleri yakıtı karbondioksit olan yeni bir güç üretim sistemi geliştirdi. 2017'de ilk prototipi yapılacak sist..
Pentagon'da "Wikipedia skandalı"
ABD Savunma Bakanlığının, İngiltere'de kurmak istediği yeni istihbarat tesisiyle ilgili Kongreye yaptığı bir sunumda, "i..
MHP'ye iletildi
AK Parti'nin hazırladığı yeni anayasa teklifi MHP'ye iletildi. İki partinin ortak komisyon kuracağı belirtildi. ..
HDP/PKK'nın paçavrasından alçak manşet!
Almanya'da yayın yapan HDP ve terör örgütü PKK'nın çizgisinden çıkmayan Yeni Özgür Politika isimli paçavra, Derik Beledi..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI