Bugun...

"merkez-bankasi-emekli-zam-oranlari-tahminini-acikladi" İLE İLGİLİ HABERLER

Merkez’den TL hamlesi.
Türkiye, Türk Lirası’na sahip çıkmaya devam ediyor. Türk Lirası’nı özendirici çalışmalar ile yastık altındaki dolar ekon..
Emekliye 1.200 lira
Bu ay emeklilik kararı aldıranların maaşına 100 lira eklenecek. 2016 emeklileri böylece yılda 1.200 liralık ek zam alaca..
Türkiye'nin önerisine Rusya'dan yeşil ışık
Rusya Merkez Bankası, Türkiye ile ticarette yerel para birimlerinin kullanılmasına geçilmesi bir engel olmadığını açıkla..
Dolar tepetaklak oldu
Vatandaşın döviz bozdurma seferberliği üzerine Merkez Bankası’nın ‘Kampanyayı destekliyoruz, biz de altın alacağız’ açık..
Boz doları kampanyasını destekliyoruz
Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya, 2017 Para ve Kur Politikası’na ilişkin açıklama yapıyor. Çetinkaya "Yerel paranı..
Yüzde 4 göründü
SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin Ocak zammı şekillenmeye başladı. Temmuz-Kasım enflasyonu yüzde 3.04 çıktı. Kesin rakam için..
1 Ocak 7 müjde
45 yaş altı çalışanlara ikinci emeklilik fırsatı başlıyor 12 milyon emekliye promosyon ödenecek İşçi ve Bağ-Kur emeklile..
İntibak emekli maaşını 335 lira artıracak
Ocakta tüm emeklilerin maaşında gözle görülür artış olacak. 2000’den sonra emekli olanların ayrıca 355 liraya varan inti..
Promosyon için gözler Başbakan'da
Yaklaşık 11,5 milyon emekli bakanlık ile bankalar arasında yapılan promosyon pazarlığının sonucunu merakla bekliyor. Baş..
AK Parti Merkez İlçe Danışma Meclisi...
AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, ilk kez İlçe Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirdi.
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI