Bugun...

"kendisine-bulent-ozdemir-tarafindan-acilan-tazminat-davasini-kaybetti" İLE İLGİLİ HABERLER

Diva da öfkeli
İstanbul'daki eş zamanlı olarak düzenlenen hain terör saldırısıyla ilgili bir mesaj da Bülent Ersoy'dan geldi.
Kara listedeki esnafa sicil affı
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, kara listedeki esnafa sicil affının yolda olduğunu belirtirken, esnafa işsizlik fonuy..
Dev polemik!
Emel Sayın’ın Bülent Ersoy’la ilgili yaptığı espri, uzun yıllara dayanan kavganın fitilini ateşledi!.. Diva, Sayın’a ‘On..
Kıdem Tazminatında Devrim gibi Karar!
Yargıtay 7. Hukuk Dairesi, ailevi nedenlerle işten ayrılmayı kadın için haklı fesih nedeni kabul etti. Daire, kadının ev..
Ahmet Şık'ın ağabeyi PKK'ya 'terör örgütü' diyemedi
Terör örgütleri PKK ve FETÖ destekçisi Cumhuriyet gazetesinin muhabirlerinden Ahmet Şık'ın bin 128 akademisyenin PKK leh..
Ahmet Şık'ın terör sevici ağabeyine ihraç
Terör örgütleri FETÖ ve PKK yanlısı yayınlarından dolayı operasyon yapılan Cumhuriyet'te muhabirlik yapan Ahmet Şık'ın b..
İstifa edene tazminat
Çalışanların gelecek garantisi olarak gördüğü kıdem tazminatında pek çok kural bulunuyor. Yasalar işyerinde 1 yılı doldu..
Şehidin ailesine 3 katlı yeni ev
Diyarbakır’ın Sur ilçesinde geçen Ocak ayında PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen Jandarma Uzman Çavuş Nuh Özdemi..
FETÖ'den PKK'ya öldürün mesajı...
Terör örgütü PKK'nın Derik Kaymakamlığına düzenlediği alçakça saldırı sonrası yaralanan ve kaldırıldığı hastanede bugün ..
AK Parti'den CHP PM bildirisine tepki
AK Parti Grup Başkanvekili Turan, CHP Parti Meclisi bildirisine ilişkin, "CHP tarihi açısından bir utanç vesikası." dedi..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI