Bugun...

"denizbank-genel-muduru-hakan-ates-in-hazine-ve-maliye-bakani-olacagi-iddia-edildi" İLE İLGİLİ HABERLER

Bu sisteme rağmen...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Son 14 yılda yakaladığımız başarıları, inanın mevcut sistem sayesinde değ..
Esnaf kooperatifinin mali genel kurulu toplantısı
Ordu’nun Fatsa ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin olağan mali genel kurul toplantısı Fatsa B..
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ RİZE’YE VEDA ETTİ
Rize İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ MEB Orta Öğretim Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanması sebebiyle Riz..
Bozdağ'dan çarpıcı açıklamalar
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Ben buradan bütün dünyaya sesleniyorum. Türk halkının demokrasiye olan inancını ve sahipliğ..
AB Bakanı Çelik Fransız basınına konuştu
AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne ilişkin, "Türk halkı bu reformu geniş bir şek..
Şahin: “Gençlerin boş zamanlarına talibiz”
Fatsa Gençlik Merkezi Müdürü Beraat Şahin, “Gençlik Merkezleri olarak ülke genelinde gençlerin boş zamanlarına talibiz v..
CHP, Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kurtulacak!
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Bu yeni sistemin CHP’ye de faydası olacak. CHP'de aşırı uç, bu milleti gütmek isteyen bu..
İstanbullu Avrasya Tüneli'ni çok sevdi!
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan Avr..
Cazibe Merkezleri 10 bin kişiye iş kapısı açacak
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan MÜSİAD ve TÜSİAD'da Cazibe Merkezleri Programını anlattı.
10 bin kişiye yakın da istihdam öngörülüyor
Kalkınmada önemli adımlar atan Türkiye'nin kurduğu Cazibe Merkezleri'ne, yabancılardan yoğun ilgi var. Bakan Elvan bir A..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI