Bugun...

"denizbank-genel-muduru-hakan-ates-in-hazine-ve-maliye-bakani-olacagi-iddia-edildi" İLE İLGİLİ HABERLER

Hollanda'da Türk vatandaşlarından konsolosluk önünde protesto
Hollanda'da Türk vatandaşları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın Rotterdam Konsolosluğuna gir..
Garantili tazminat
Yeni kıdem tazminatı sisteminde her çalışan parasını alabilecek. Sözleşmesi bitenin parasına devlet güvencesi gelecek. M..
Borçlar Nisan’da tamamen siliniyor
Genel Sağlık Sigortası'nda sistem 1 Nisan'dan itibaren değişecek ve Genel Sağlık Sigortası primleri 53,32 liraya düşerke..
Çavuşoğlu: Bu yapılan karşılıksız kalmaz
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Her bakımdan skandaldır ve kabul edilemez. Hollanda'nın attığı bu adımın elbette bir karşıl..
Hollanda'dan skandal karar!
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçuşunun iptal edildiği belirtildi.
Hollanda bu tür yanlış politikalarında vazgeçsin
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu,"Eğer Hollanda benim uçuş iznimi iptal ederse, eğer böyle bir şey yaparlarsa, ekonomik ve siy..
Bakan Bozdağ'dan ABD'ye FETÖ uyarısı
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ABD'yi Fetullahçı Terör Örgütü'ne karşı uyardı. Bozdağ, "Eğer ABD yetkilileri, dost Türkiye'n..
Petrol ve doğalgaz da milli atak
Türkiye’nin enerji alanında önemli hamlelerin gerçekleşeceği yeni bir döneme girdiğini söyleyen Enerji Bakanı Albayrak, ..
"Wilders gibi faşistlere pabuç bırakmayız"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hollanda'ya yapacağı seyahate ilişkin, "Şunu herkes bilsin, bu tür uygulamalar, engel..
Kılıçdaroğlu'nun cehaleti partiyi karıştırdı
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun, referanduma sunulacak cumhurbaşkanlığı sisteminde başbakanlık makamı olduğunu sanara..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI