Bugun...

"denizbank-genel-muduru-hakan-ates-in-hazine-ve-maliye-bakani-olacagi-iddia-edildi" İLE İLGİLİ HABERLER

500 bin liralık konuta 57 bin lira indirim geldi
Binde 20 olan tapu harcı binde 15’e indi. Hasılat paylaşımı sözleşmelerinde damga vergisi ve uzun vadeli dış kredilerde ..
Kastamonu ve Sinop’ta cevizler aşılanıyor
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM), orman ürünlerinden ekonomik gelir elde etmek maksadıyla çalışm..
Kastamonu ve Sinop’ta cevizler aşılanıyor
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM), orman ürünlerinden ekonomik gelir elde etmek maksadıyla çalışm..
İçişleri Bakanı Soylu Trabzon’da
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nun geçtiğimiz hafta sonu Trabzon’da kat..
Bakan Kaya BM'de konuştu
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, BM'de yaptığı konuşmada "Aracımı kuşatan özel ekibe ateş emri ..
Mevcut yapı ülkeye fren yaptırıyor
Üreten Türkiye'nin önemli aktörleri esnaf, çiftçi, işçi, işveren, memur ve girişimcilerin temsilcileri Van'da biraraya g..
AB Bakanı Çelik: Gözden geçirilmeli
Avrupa Birliği (AB) Bakanı Ömer Çelik, “Türkiye göçmen anlaşmasıyla her şeyi yapmışken AB hiçbir sözünü yerine getirmedi..
'Büyükkanne maaşı'nda önemli gelişme
Çalışma Bakanı Müezzinoğlu büyükanne maaşı ile ilgili yaptığı açıklamada, "10 ilde 6 bin 500 aile tespit ettik" dedi. Mü..
T'euro'rist
Avrupa, Türk düşmanlığında sınır tanımadı! Bakan Kaya’yı konsolosluk binasına almadı! Bunu protesto eden gurbetçilere kö..
Bakan Soylu: "Dünyanın en pahalı arazisi üzerinde oturuyoruz"
Türkiye’nin dünyada en önemli enerji geçiş hattı olduğunu belirten İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Biz dünyanın en paha..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI