Bugun...

"denizbank-genel-muduru-hakan-ates-in-hazine-ve-maliye-bakani-olacagi-iddia-edildi" İLE İLGİLİ HABERLER

Tescil edilmiş ürün sayımız 204’e ulaştı
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ankara Ticaret Odası'nın (ATO)..
Rize’de huzur toplantısı
Rize İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin de katılımı ile merkeze bağlı baz..
Varlık Fonu'nun Rizeli Genel Müdürü Rize'ye Gelecek
Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Türkiye Varlık Fonu Genel Müdürü Mehmet Bostan'ın memleketi Rize'ye gelerek kamu..
"Kaynaklar yüzde 50 arttı, maliyet üçte bire düştü"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Atlantik Konseyi İstanbul Zirvesi'nde konuştu..
FETÖ dijital arşivinden çok gizli bilgiler ortaya çıktı
FETÖ’nün Emniyet Genel Müdürlüğü içindeki kripto yapılanmasına dair Türkiye genelinde önceki gün gerçekleştirilen operas..
Kritik görevlere sızmışlar
FETÖ’cü 9 bin 103 kripto polis görevden alındı. Böylece Cumhurbaşkanlığı Koruma Dairesi başta olmak üzere en kritik 8 no..
Bölünmüş yolda 2023 hedefi 36 bin 500 kilometre
2023 yılı sonuna kadar 5 bin 610 kilometre bölünmüş yol ile yap-işlet-devret modeliyle 5 bin 693 kilometre otoyolun hizm..
Şehir hastanelerinde her hasta için…
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, önemli açıklamalarda bulundu. 2023 yılında Türkiye'de her hastanın tek başına bir odada yatac..
Bakan Çelik'ten ABD'ye tepki
AB Bakanı Ömer Çelik, A Haber’de Murat Akgün’ün sorularını yanıtladı. Bakan Çelik, TSK'nın Sincar'ı vurmasının ardından ..
Bakan Albayrak'tan 15 Temmuz kararı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Marmaris'teki suikast..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI