Bugun...

"denizbank-genel-muduru-hakan-ates-in-hazine-ve-maliye-bakani-olacagi-iddia-edildi" İLE İLGİLİ HABERLER

3 ile hızlı tren müjdesi
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, katıldığı iftar programında yaptığı konuşmada, Malatya-Elazığ ve Elazığ-Diyarb..
Helikopter kazaları tarih olacak
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, helikopter kazalarının önüne geçmek için acil tedbirler alındığını söyledi...
Kınıyorum...
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Kılıçdaroğlu'nu, yargıya ve yargı görevi yapanlara yönelik ahlaki ve hukuki olmayan, hiçbir..
Bütçe fazlası 6.4 milyar TL
Merkezi yönetim bütçesi mayısta, vergi gelirlerindeki yüksek artışın katkısıyla 6.4 milyar TL fazla verirken, 10 milyar ..
"Bu sorunu bir an önce çözmemiz lazım"
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Katar kriziyle ilgili olarak, "Bu sorunun çözülmesi için hem düşüncelerimizi paylaşıyoruz hem..
Katar'dan Türkiye açıklaması
Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman bin Casim Al Sani, Katar'a yönelik ablukada Doha'nın yanında durduğ..
Türkiye'den Katar'a kritik ziyaret
Bakan Faruk Çelik, taşra teşkilatına sözleşmeli 2 bin 58, Tarım ve Kırsal Kalkınma’ya da 200 kişi alacaklarını açıkladı...
Çavuşoğlu, Körfez ülkelerinin diplomatlarıyla görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Suudi Arabistan ve BAE'nin Ankara büyükelçileri ile Bahreyn'in maslahatgüzarını birlikte kab..
Bakan Işık Dağlıca'daki askerlerle sahur yaptı
Milli Savunma Bakanı Işık, beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Çolak ile Irak sınırının sıfır noktasındaki Da..
Bozdağ: FETÖ'den tutuklu 50 bin 402 kişi var
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ soruşturmaları kapsamında 790 kişinin gözaltında bulunduğunu, 50 bin 402 kişinin de tut..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI