Bugun...

"cumhuriyet-yazari-orhan-bursali-dan-yuksek-istisare-kurulu-uyesi-bulent-arinc-a-feto-hatirlatmasi" İLE İLGİLİ HABERLER

TBMM raporunda FETÖ ve futbol!
Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz Darbe Girişimi ile Bu Terör Örgütünün Faaliyetlerinin Tüm Yönleriyle Araştır..
Sözcü’nün FETÖ’cü işbirlikçileri
Sözcü Gazetesi’nin FETÖ/PDY ile iltisaklı şirketlerle mali ilişkisi ortaya çıktı. Sözcü’nün FETÖ kurmaylarından Alaaddin..
Haval'imam'ı!
Alaattin İlyas Yağmur, teröristbaşı Gülen’in sözde Atatürk Havalimanı İmamı’ydı. Gizli tanık olup örgütün kirli çamaşırl..
Gerçeklerden kaçıyorlar
Flaman dergisindeki bir makaleye göre 15 Temmuz’dan sonra Türkiye hakkında sert eleştiriler yapılırken, medyada çıkan ha..
İşte FETÖ soruşturmalarının 10 aylık bilançosu
FETÖ'nün darbe girişimi sonrasında cumhuriyet başsavcılıklarınca başlatılan soruşturmalar kapsamında şu ana kadar 154 bi..
MİT: Tırların durdurulması darbeye zemin hazırlamak içindi
MİT, Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu’na gönderdiği raporunda, FETÖ’nün, ‘Uludere’yi MİT’e yıkmak istediği’, ‘darbey..
Yurtta Sus Konseyi!
Aralarında Yurtta Sulh Konseyi üyelerinin de bulunduğu isimler hakim karşısında 3 maymunu sergiledi. Cemil Turhan, Fırat..
Aradaki 7 fark
Prof. Dr. Aziz Sancar ve yazar Orhan Pamuk.. İkisi de Nobel ödüllü. Ancak biri “Türkiye” için mücadele verirken, diğeri ..
Ankara’da Gümrükçüoğlu rüzgarı
Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde 25 Mayıs’ta başlayan ve 28 Mayıs akşamına kadar devam edecek olan Trabzon Günleri deva..
FETÖ'nün dershanesinde dikkat çeken detay!
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ-PDY) gizli toplantılarının yapıldığı belirlenen Altunizade FEM Dersanesi binasında yap..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI