Bugun...

"cumhuriyet-yazari-orhan-bursali-dan-yuksek-istisare-kurulu-uyesi-bulent-arinc-a-feto-hatirlatmasi" İLE İLGİLİ HABERLER

'ABİ’lerin B’si de gözaltında
Adalet Bakanlığı eski Müsteşarı Birol Erdem ile eşi FETÖ’den gözaltına alındı. Erdem, örgütün yargı yapılanmasındaki 3 k..
BAE'nin Washington büyükelçisinin e-postaları yayınlandı
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Washington büyükelçisi Yusuf el-Uteybe'ye ait olduğu iddia edilen ve bazı hacker gruplar..
FETÖ'nün anketçisi gözaltına alındı
FETÖ araştırmacısı ve Today's Zaman yazarı olan ve Metropoll Araştırma Şirketi'nin sahibi Özer Sencar gözaltına alındı...
FETÖ'nün bürokrasi ayağına operasyon
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı FETÖ operasyonu kapsamında Adalet Bakanlığı'nın eski müsteşarı ve Başbakanlık yüksek müşa..
Ağırlaştırılmış müebbet
FETÖ’nün Fuat Avni isimli Twitter hesabını yöneten firari Said Sefa’nın bir fotoğraf albümü daha bulundu. Albümde tutukl..
Surat Kargo
FETÖ’nün kara kutusu olan eski emniyet müdürü Bayram Özbek, İstanbul Kartal’da yakalandı. Binbir surat Özbek, örgüt için..
Meydan Parkı 3. etaba hazırlanıyor
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Meydan Parkı II.etap kentsel yenileme alanında incelemeler..
Namık Kemal Üniversitesinde FETÖ operasyonu
Namık Kemal Üniversitesi düzenlenen FETÖ operasyonunda, aralarında rektör yardımcılarının, ve profesörlerin de bulunduğu..
Her taşın altında
FETÖ’nün birçok operasyonel faaliyetinde adı geçen eski emniyet müdürü Bayram Özbek, Kartal'da yakalandı. Özbek, aynı za..
Firari Zekeriya Öz'ün ByLock mesajları çözüldü
Zekeriya Öz, ByLock'ta FETÖ'cüleri örgüte sırtını dönmemeleri için rüyalarla kandırıyor. Öz, "Allah hoca efendiyi çok se..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI