Bugun...

"cumhuriyet-yazari-orhan-bursali-dan-yuksek-istisare-kurulu-uyesi-bulent-arinc-a-feto-hatirlatmasi" İLE İLGİLİ HABERLER

Kameralı tuzak
FETÖ’cü polislerin, Baltalimanı Polis Evi’nde kalan bir polis müdürüne tuzak kurmak için odasındaki televizyona gizli ka..
İddianameler için özel birim
Milli Savunma Bakanlığı (TSK), kriptolar başta olmak üzere terör örgütü FETÖ ile bağlantılı TSK personelinin ortaya çıka..
DEAŞ'lı teröristlerin evinden FETÖ yayınları çıktı
Gaziantep'te polisin düzenlediği operasyonda, 5 DEAŞ terör örgütü mensubu yakalanarak gözaltına alındı. Teröristlerin ka..
Hain Öksüz hakkında ilk kez ortaya çıkan gerçek
15 Temmuz darbe kalkışmasının karakutusu olan FETÖ'cü Adil Öksüz'ün, Almanya'da görüldüğüne dair resmi yazılar olduğu il..
Kripto imam Osman Akpınar yakalandı
FETÖ’nün Alanya ve Dağistan ülke imamlığını yapan ve 15 Temmuz sonrası gizlenen Osman Akpınar Antalya’da yakalandı. Akpı..
FETÖ imamlarından Kılıçdaroğlu'na plaket
Fetullahçı Terör Örgütü için var gücüyle çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ imamları ile aynı karede ..
İngiliz sinsiliği şaşırtmadı
İngiliz elçi Richard Moore, 15 Temmuz'daki kanlı darbe girişimin ardında FETÖ'nün olduğunu iyi bildiklerini ama terör ör..
Cezaevindeki FETÖ’cüler 15 Temmuz ile yüzleşecek
FETÖ’cü hainler için cezaevinde ibretlik bir uygulama için hazırlık yapılıyor. Darbecilere, kanlı oyunları ile yüzleşmel..
FETÖ markasına Ankara tırpanı
FETÖ’nün kayyum atanmadan önce Feza Gazetecilik bünyesindeki 42 markayı ve bunların tüm haklarını Belçika’ya kaçırma pla..
"Kılıçdaroğlu tam bir çelişki ve ihanet içinde"
Darbe Girişimi Araştırma Komisyonu Başkanı AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, CHP'nin 15 Temmuz'a ilişkin 'kontro..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI