Bugun...

"cumhuriyet-yazari-orhan-bursali-dan-yuksek-istisare-kurulu-uyesi-bulent-arinc-a-feto-hatirlatmasi" İLE İLGİLİ HABERLER

Akıncı Üssü davası sanıklarından telefon "yalanları"
FETÖ 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Hava Üssü'ndeki eylemlere iliş..
FETÖ'nün ByLock'çu gazetecilerine operasyon
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ'nün medya yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ByLock kullandı..
FETÖ'den PKK taktiği
FETÖ, Avrupa'daki uydu sistemi üzerinden yaptığı yayınlarla tıpkı terör örgütü PKK'nın da yaptığı gibi örgüt propagandas..
"Başkanlık", O "Başkanlık" Değil!
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Başkanlık Ulusal Güvenlik Kurumu (BUGK) ibaresine ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Aç..
O Da Diğerleri Gibi Reddetti
15 Temmuz darbe girişiminin komuta merkezi olan Akıncı Üssü'nde olanlara ilişkin yargılamanın 7. celsesinde FETÖ'cü hain..
25 maddelik talimat
FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in Türkiye’deki militanlarına gönderdiği, toplantılarda alınacak tedbirlere ilişkin 25 madde..
Pakistan’ın FETO’su ülkeye döndü
FETÖ’nün 17-25 Aralık’ta yapmak istediği yargı darbesinin aynısını Pakistan’da uygulandı. Başbakan Navaz Şerif’i görevde..
Sahte Pasaportla Yakalandılar
İzmir'de FETÖ operasyonu kapsamında örgüte ait 442 bin 15 doların yastık içerisinde saklandığı ortaya çıktı...
Sivil imamı...
​FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin yönetim merkezi olan Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin açılan davada y..
Boydak Holding yöneticileri...
FETÖ'nün en büyük para kaynaklarından biri olan Boydak Holding'in yöneticilerinin yargılamasına Kayseri'de başlandı. Yar..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI