Bugun...

"cumhuriyet-yazari-orhan-bursali-dan-yuksek-istisare-kurulu-uyesi-bulent-arinc-a-feto-hatirlatmasi" İLE İLGİLİ HABERLER

Örgüt son rüya hezeyanları...
Bir dönem Erzurum’da faaliyet gösteren Gülen Vakfı’nın müdürü olan ve Fetullahçı örgüt ile 17/25 Aralık darbe girişimind..
Darbeye izin mi verecektik
Vatan evlatlarına "Yağmacı ve işgalciydiler” diye iftira atan cuntacı eski Albay Eraslan’a, şehit yakınları böyle haykır..
Sorumlusu Odur!
Darbe girişimi tarihinde Türk Silahlı Kuvvetleri İnsani Yardım Tugayı Komutan Vekili görevinde bulunan FETÖ sanığı eski ..
FETÖ'cüden pişkin savunma
Siirt'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında Valiliği abluka altına almaya ..
Finansörü Kim?
FETÖ talimatıyla MHP'yi ele geçirmeye çalışıp başarısız olan Akşener, MHP'den atıldı. Şimdi yeni parti kurma çalışmaları..
Eski MİT mensubu...
Eski MİT mensubu Enver Altaylı FETÖ soruşturması kapmasında Antalya’da gözaltına alınarak Ankara'ya getirildi. 1968'de M..
Parti Kurma İşlemini Hızlandırdı
FETÖ'nün yeni siyasi hamlesi Akşener, parti kurma işlemini hızlandırdı. Eski MHP'li Koray Aydın'ın da Akşener'le birlikt..
"Almanya, FETÖ'cüleri gelecek için hazırlıyor!"
Türkiye’ye yakınlığıyla bilinen Alman gazeteci Martin Lejeune, Almanya'nın gelecekteki bir darbe için hazırlık yaptığını..
Taner Nakıboğlu...
FETÖ'nün Gaziantep'te sözde yöneticileri tarafından "süper abi" diye hitap edilen kişinin iş adamı Taner Nakıboğlu olduğ..
Mahkeme taktiği
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ramazan Yelken, Fetullahçı Ter..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI