Bugun...

"cumhuriyet-yazari-orhan-bursali-dan-yuksek-istisare-kurulu-uyesi-bulent-arinc-a-feto-hatirlatmasi" İLE İLGİLİ HABERLER

Bass şüpheli
Darbeyi Şubat ayında bilen ABD’li gazeteci William Engdahl, 15 Temmuz hakkında şok bir tespitte bulundu: Biri çıkıp ‘Dar..
resim yok
FETÖ'nün darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında TSK'dan ihraç edilen ve dün gece İzmir'de saklandığı evde yakala..
FETÖ'nün yeni çakallığı!
FETÖ’nün bir Ali Cengiz oyunu daha ortaya çıktı. ABD’deki yabancı işadamlarına şirket kurduran örgüt üyeleri, TMSF’ye de..
Darbecileri engellemek için bakın ne yapmışlar
15 Temmuz gecesi FETÖ'nün üniformalı teröristleri, uçaklarla Denizli'ye inip 517 askeri Ankara'ya götürmeyi planladı. An..
Darbecileri engellemek için bakın ne yapmışlar
15 Temmuz gecesi FETÖ'nün üniformalı teröristleri, uçaklarla Denizli'ye inip 517 askeri Ankara'ya götürmeyi planladı. An..
Hain başyaver soru çalarak yükselmiş
Darbe girişimine kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başyaveri olan FETÖ'cü Ali Yazıcı'nın kirli geçmişi ortaya çıktı....
ABD Eğitim Bakanlığından FETÖ'cü okula 'teşvik'
ABD Eğitim Bakanlığının, Teksas'taki FETÖ bağlantılı sözleşmeli Harmony Okullarına "öğretmen teşvikleri programı" kapsam..
FETÖ’nün kirli para ağı
Emniyet raporlarından: FETÖ, himmet ve bağışları önce Bank Asya’da akladı. Aklanan bu paralar yurtdışındaki karşılıklı ş..
Mason imamlar
Süleyman Yeşilyurt, Yaz-Boz’a FETÖ’nün Mason imamlarını deşifre etti. İşadamı Mehmet Ünver Pekol, örgütün dışişleri imam..
Saatli bomba!.
FETÖ’cü Adil Öksüz , 15 Temmuz’da Akıncı Üssü’ne giderken özel bir kol saati taktı. İşte o saatin , Hava Kuvvetleri Komu..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI