Bugun...

"cumhuriyet-yazari-orhan-bursali-dan-yuksek-istisare-kurulu-uyesi-bulent-arinc-a-feto-hatirlatmasi" İLE İLGİLİ HABERLER

20 Tutuklama daha
FETÖ'nün örgüt toplantılarını yasal zemine oturtmak için kurduğu ve illegal toplantıların gerçekleştirdiği Denge Platfor..
Hürriyet darbecilere can simidi oldu
FETÖ'nün şifreli mesajlaşma programı ByLock'un, 17-25 Aralık 2013'teki alçak darbe girişiminden önce kullanılmaya başlan..
Sonunda İngiltere'de anladı
FETÖ’nün Avrupa’daki 2 milyar euroluk finans ağının çökertilmesi için ilk adım İngiltere’den geldi. Mali İstihbarat Biri..
Başkan Gümrükçüoğlu...
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yapımı devam eden Meydan Parkı ikinci etap kentsel yen..
FETÖ pilotundan 'şifre' itirafı
FETÖ/PDY soruşturmasında ifadesine başvurulan itirafçı pilot, 17-25 Aralık sürecinden sonra gizliliğe daha da önem veren..
Hainlerin Toplantı Fotoğrafları ortaya çıktı
15 Temmuz'a dair hazırlanan iddianamede FETÖ'nün darbeci teröristlerinin yaptığı toplantıya ilişkin fotoğraflar ortaya ç..
Ezana küfreden oyuncuya 1 yıl hapis cezası
FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında camilerden okunan ezana yönelik sosyal medya hesabından küfürlü paylaşımda b..
Kurtulmuş: AB daha zararlı çıkacak
Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, AP'nin Türkiye kararına ilişkin olarak "İ..
İhaneti asla affetmeyiz.
Bakan Akif Çağatay Kılıç, FETÖ ve işbirlikçileri için net konutuş... Kılıç, “Hakan Şükür... Türk futbolunda belli başarı..
Kuran'a FETÖ yorumu
FETÖ'nün üst yönetim yönerge metinleri ortaya çıkarıldı.Hain örgütün anayasasında yer alan ilk maddede, FETÖ'ye bağlı ol..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI