Bugun...

"cumhuriyet-yazari-orhan-bursali-dan-yuksek-istisare-kurulu-uyesi-bulent-arinc-a-feto-hatirlatmasi" İLE İLGİLİ HABERLER

Talimatları nasıl gönderdiği çıktı ortaya
Balıkesir'de FETÖ/PDY'den tutuklu emniyet müdürü Erhan Memiş ve polis memuru Ali Kaya’yı ziyarete gelen yakınlarının el ..
Nihat Genç Kılıçdaroğlu'nu yerden yere vurdu
Terör örgütlerine verdiği destekler yüzünden, halk desteğini kaybeden CHP'nin çarkçı lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na bir te..
Küresel operasyona karşı milli hamle
Hükümet, ekonomide güveni artıracak kurda istikrarı pekiştirecek, reel sektörü canlandıracak, istihdamı teşvik edecek ço..
Pensilvanya’daki mendebur adamın...
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Bütün bu hainlerin ve Pensilvanya’daki bu mendebur adamın yaptığı te..
“15 Temmuz ve Yeniden Diriliş”
Trabzon’da ’15 Temmuz ve Yeniden Diriliş’ konferansı gerçekleştirildi.
FETÖ'ye küresel kıskaç
FETÖ/PDY çatı davasını gören Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesince, Togo'dan Brezilya'ya, ABD'den İngiltere'ye kadar farklı ü..
YAŞ'ta büyük değişiklik!
Yılda iki kez, "yaz" ve "kış" döneminde toplanan Yüksek Askeri Şura 15 Temmuz'dan sonra bir ilk gerçekleştirerek yapısın..
Darbenin delili üsteki 3 imam!
Ankara Başsavcılığı’nın iddianamesine göre, darbe-FETÖ bağlantısına dair en net delil, FETÖ imamları Adil Öksüz, Kemal B..
Ananaslar elde kaldı
15 Temmuz ihaneti hainleri açığa çıkardı. 'Ananas' şifresiyle pazarlanan Uganda'daki rafineri inşaatı askıya alındı. FET..
İçimizdeki Fransızlar
Asker kenti Paris’te yaşayanlar, ‘Ülkemiz için OHAL uzatılsın’ dedi. ‘İçimizdeki Fransızlar’ geçmişte iş yaptıkları terö..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI