Bugun...

"cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-23-haziran-istanbul-yenileme-secimlerinden-sonra-akp-grubunda-partililere-seslendi" İLE İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Kurban Bayramı tatilinin 10 gün olmasının turizm açısından olumlu olacağı ve hükü..
Erdoğan'dan ilk değerlendirme
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Temenni ederiz ki Amerika-Kuzey Kore arasındaki bu tehditler adeta bir vuruşmaya dönüşmez." dedi..
Malazgirt Zaferi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Anadolu’nun kapılarını açan Malazgirt Zaferi’nin her yıl kutlanması için talimat verd..
CHP İstanbul Milletvekili...
CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, terör örgütü PKK'nın resmi yayın organı olan kanalların kapatılmasıyla ilgili ..
Cumhurbaşkanı Giresun il Danışma Toplantısında...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığında rahat icraat yapabilmek için Meclis'te de güçlü bir çoğunluğa sahip olabilme..
Tatil için memleketi Rize'de...
Tatil için memleketi Rize'de bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, buradaki ziyaretlerine devam etti. Saat 14.00 sularında konu..
Erdoğan Rize'de markete girdi, alışveriş yaptı
Trabzon'daki programlarının ardından helikopterle Rize'nin Güneysu ilçesine gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ço..
Erdoğan'dan net mesaj...
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan: "15 yıl öncesinin, 20 yıl öncesinin, 25 yıl öncesinin siyaset baronları..
Cumhurbaşkanı Erdoğan...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize'de konuştu. Erdoğan, "Ayder'i bu yapılanmayla değil; kentsel dönüşüm,..
Cumhurbaşkanı Erdoğan...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, başbakanlığı döneminde temelini attığı Ovit Tüneli'nde incelemelerde bulundu.
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI