Bugun...

"cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-23-haziran-istanbul-yenileme-secimlerinden-sonra-akp-grubunda-partililere-seslendi" İLE İLGİLİ HABERLER

Rize Valisi Bektaş, Hemşin ilçesi ve Gito Yaylası’nda...
Rize Valisi Erdoğan Bektaş, beraberindeki yetkililer ile birlikte Hemşin ilçesi ve Gito Yaylası’nda bir dizi incelemeler..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan heykel tepkisi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli'de yapılan heykeli hakkında, "Bizim değerlerimize terstir." dedi.
"2019 Mart'ı bizim için olmazsa olmazdır "
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da Belediye Başkanları Toplantısı'nda konuş..
Erdoğan 4 ülkenin büyükelçilerini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan, Gana, Nijerya ve Avusturya'nın Ankara Büyükelçilerini kabul etti.
Afgan ressam yakut taşıyla Erdoğan'ı resmetti
Genç Afgan ressam ve taş sanatçısı Lutfullah Ahrar, 2,5 kilogram yakut taşıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın res..
İİT Konferansı’ndan...
Cumhurbaşkanlığı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Kazakistan’ın Başkenti Astana’da gerçekleşen toplantının ardından..
"Müslüman ülkeler G20...
Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, İslam İşbirliği Teşkilatının (İİT) G20'ye benzer bir platform oluşturabil..
Erdoğan'dan Kazakistan'da önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Astana'da düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Zirvesi'nde konuştu, önemli mesajlar verdi. 'İslam..
Burası ikinci evimiz
Kazakistan ziyaretinde terörle mücadele mesajı verdi: Burada kendimizi evimizde hissediyoruz. FETÖ ile mücadeleyi kardeş..
Erdoğan, Trump ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile telefon görüşmesi yaptı. Bölgedeki istikrarın artırılma..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI