Bugun...

"cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-23-haziran-istanbul-yenileme-secimlerinden-sonra-akp-grubunda-partililere-seslendi" İLE İLGİLİ HABERLER

İstanbulluları rahatlatan deprem açıklaması
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, bilimsel araş..
Batılı zenginler mülteciye cimri
İnsanlık dramına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Batılı ülkeler gibi kapıları kapatmıyoruz. O ülkelere gidebilenler..
"İkili ilişkilerimizde tarih yazıyoruz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gana'da mevkidaşı Mahama ile ortak açıklama yaptı. Erdoğan Gana ile ticaret hacminin ..
Bak, TBMM’de Esti Gürledi. “Onun Sikleti Değilsiniz”
TBMM Genel Kurulda CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar’ın şahsı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sataşan sözler..
Sur'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kürtçe mesaj!
Sur'da güvenlik güçleri terör örgütünü süpürme operasyonlarını kararlılıkla sürdürürken, bir özel harekat polisi 'Biji s..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fildişi Sahili'nde İş Forumu'nda konuştu. Bir gazeteci, Erdoğan'ın Fildişi Sahili'ne ..
Erdoğan Fildişi Sahili'nde
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Batı Afrika ülkelerini kapsayan seyahatinin ilk durağı olan Fildişi Sahili'nin başke..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa Mahkemesi'ne saygı duymuyorum
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi’nin, gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül için verdiği kararı değer..
Erdoğan: 'Bunlar da yavru gezici'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’daki Gezi olaylarının benzerinin Artvin’de yaşatılmak istendiğini belirtere..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Batı Afrika'ya gidiyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 28-29 Şubat'ta Fildişi Sahili'ne, 29 Şubat-1 Mart'ta Gana'ya, 2-3 Mart'ta Nijerya'ya..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI