Bugun...

"cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-23-haziran-istanbul-yenileme-secimlerinden-sonra-akp-grubunda-partililere-seslendi" İLE İLGİLİ HABERLER

Erdoğan güç kazanıyor..
The Economist, 15 Temmuz'dan sonra Türkiye'de artan batı karşıtlığının Cumhurbaşkanı Erdoğan'a güç kazandırdığını yazdı...
Obama'dan bizzat teröristbaşını istedim
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslam dünyası temsilcilerini kabul etti. Erdoğan, “Batı, Türkiye konusunda dürüst değil. Obama’da..
Hainler ...
15 Temmuz darbe girişiminde Marmaris’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast düzenlemek için helikopterle Marmar..
Erdoğan milyonları ilgilendiren yasayı onayladı
Erdoğan, 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanunu onaylayarak yayımlanmak üzere Başbakanlı..
Arkalarında Fetö var!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Pakistan Senatosu ve Milli Meclisi milletvekillerinde..
Osman Aşkın Bak, Sunday Times'a konuştu.
Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Sunday Times muhabiri Lousia Callaghan ile "Rize'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğ..
Erdoğan’ın konakladığı otele turist yağıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tatil için gittiği ve 15 Temmuz gecesi saldırıya uğrayan Muğla’nın Marmaris ilçesi..
 KKTC'den FETÖye geçit yok
Şüphesiz ki Türkiye'nin yanında duran dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık, unutmayacağız. Ülkemiz FETÖ ile tüm dünya sat..
Başbakan Yıldırım'dan sürpriz görüşme
Başbakan Binali Yıldırım, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile bugün Çankaya Köşkü'nde bir görüşme gerçekleştirdi...
Aile hekimliğinde nöbet zorunluluğu kalkacak
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, aile hekimliğinde zorunlu nöbet uygulamasından vazgeçileceğini söyledi.
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI