Bugun...

"cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-23-haziran-istanbul-yenileme-secimlerinden-sonra-akp-grubunda-partililere-seslendi" İLE İLGİLİ HABERLER

Aklını başına al İsrail...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Rivlin ile telefonda görüştü. Erdoğan, Rivlin'den büyük tepkilere neden olan..
Vira Bismillah
Cumhurbaşkanı Erdoğan, balıkçılarla birlikte ‘Vira Bismillah’ dedi. Telsizden ‘Rastgele’ diye seslendi. Avın ardından ha..
Merkel: B planım yok
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AP'nin skandal kararından dolayı AB'ye rest çekmesinden sonra üye ülkeler tutuştu. Konuya ilişk..
Erdoğan-Putin arasında ikinci görüşme
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin 26 saat içinde ikinci kez telefonda görüştü...
Emine Erdoğan...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Siirt'in Şirvan ilçesinde meydana gelen maden faciasında hayatı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da Toplu Açılış Töreni'nde konuştu. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Erdoğan A..
Dünya bu zulmü görmezden geldi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Suriye'de en çok kadınlar ve çocukların savaştan etkilendiğini ..
Sınırları açarız
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa’ya rest çekti: ‘Türkiye ya kapıları açarsa’ demeye başladınız. Bana bak, daha ileri giders..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan anlamlı ziyaret
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz gecesi İstanbul'da şehit olan Muhammed Fazlı Demir'in ailesini ve Boğaziçi..
Derelerin Şehrin Gerdanlığı Gibi...
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Mutlaka derelerin şehrin gerdanlığı gibi olmasını istiyorum.
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI