Bugun...

"cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-23-haziran-istanbul-yenileme-secimlerinden-sonra-akp-grubunda-partililere-seslendi" İLE İLGİLİ HABERLER

İstanbul'a dev ada projesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Pendik'te 3 yeni ada inşa edecek. Toplam yüzölçümü 603 bin 500 metrekareden oluşacak ola..
Kral Selman ile anlaştık...
Arabistan Kralı Selman, ABD eski Başkanı Obama dahil kimseye göstermediği saygıyı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gösterdi... Se..
Erdoğan'dan Kral Selman'a teşekkür mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz'e konukseverliğinden dolayı sosyal medya ..
Erdoğan'dan Steinmeier'e tebrik telefonu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya'da cumhurbaşkanı seçilen Frank-Walter Steinmeier'i arayarak tebrik etti......
 Gülen'in iadesi için çalışmalar hızlandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Trump arasında geçen telefon konuşmasının ardından, FETÖ lideri Gülen için yeni adımlar atılac..
Elinizi taşın altına koyun
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahreyn’de Ortadoğu’da gözyaşının sona ermesi için İslam ülkelerine çağrı yaptı: Türkiye olarak ş..
İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, "14-15 Şubat emniyet tedbirleri" kapsamında, yarından 16 Şubat'a kadar Taksim ve civarındaki..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslam coğrafyasının ateş çemberiyle kuşatıldığını belirterek, "Ben bir Müslüman olarak, kimden ge..
Gençler Türkiye Judo Şampiyonası Sona Erdi
Rize’de 3 gündür süren Gençler Türkiye Judo Şampiyonası 4 sıklette yapılan müsabakalarla sona erdi. Rize, son günü 1 alt..
İslam coğrafyası ağır bir imtihandan geçiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu coğrafyada kaderimiz de kederimiz de ortaktır. Bu topraklarda mazimiz de istikbalimiz de müşt..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI