Bugun...

"cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-23-haziran-istanbul-yenileme-secimlerinden-sonra-akp-grubunda-partililere-seslendi" İLE İLGİLİ HABERLER

Türkiye gereğini yapar
Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump'ın Mayıs'ta yapıl..
 15 Temmuzda görülmemiş bir ihanet yaşandı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına avukatı aracılığıyla dilekçe göndererek, 15 Temmuz darbe girişim..
Kişi sevdiğiyle beraberdir
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Müteahhitler Birliği Ödül Töreni'nde konuştu. Erdoğan, "Açıkça söylemeliyim. Bir evet safı var bi..
İlkadım’dan “Anne Okulu Projesi”
İlkadım Belediyesince annelerin iletişim ve eğitici yeteneklerini geliştirme kapsamında başlatılan “Anne Okulu Projesi”n..
resim yok
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün ABD Senatosu Silahlı Kuvvetler Komitesi Başkanı Senatör John McCain’i kabul etti. Kabu..
Ne diyeceklerini bilemediler....
FETÖ'nün darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast düzenlemek isteyen ekibin başında yer alan isimlerden darbeci..
Kaçkarlarda Türkiye'nin en büyük kayak tesisi için çalışma başlatıldı
Kaçkarlarda Türkiye'nin en büyük kayak tesisi için çalışma başlatıldı
Erdoğan: “İstihdam sözünü tutmayanı ifşa edeceğim”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde başlattığı istihdam seferberliği için söz verip yerine getirmeye..
Erdoğan'a suikast girişimi davası başladı
FETÖ'nün darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve iki polisin şehit edildiği saldır..
Bir ipte iki cambaz oynamaz
Erdoğan, mevcut sistemde hem başbakanın, hem de cumhurbaşkanının gücünü halktan aldığını belirtti: “Bu makamlarda kim ol..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI