Bugun...

"cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-23-haziran-istanbul-yenileme-secimlerinden-sonra-akp-grubunda-partililere-seslendi" İLE İLGİLİ HABERLER

Erdoğan'dan Avrupa'ya tarihi rest
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk-İngiliz Tatlıdil Forumu'nda konuştu. Erdoğan "16 Nisan'dan sonra AB ile müzakere için refera..
Erdoğan: Türkiye kimsenin şamaroğlanı değil
Manavgat Starlight Otel'de Memur-Sen'in 5. Büyük Türkiye Buluşması programında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Neymiş, 1..
Erdoğan: Davos'ta IMF başkanına dedim ki...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya'da yaptığı konuşmada "O Davos'ta IMF'nin başkanı dedim ki: Siz bizi siyaseten idare etmeye..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya'da konuştu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin ek hizmet binası açılışında konuştu. İnsanların ge..
Allah ayaklarınıza güç versin
Erdoğan maç öncesi soyunma odasına indi. “Allah’tan ayaklarınıza güç diliyorum” diyerek takıma moral verdi...
Haddini bil Avrupa
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli’de halka hitap etti. BND Başkanı Kahl’ın FETÖ’yü aklayan skandal sözlerine tepki gösterdi..
Bakan Kılıç ve Bilal Erdoğan STK’larla buluştu
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Ülkemizin, devletimizin ve milletimizin gelişimi için ihtiyacımız olan çalış..
Erdoğan: Bunun hesabını vereceksiniz
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yeni sisteme göre, seçimler ne zaman yapılacak, Kasım 2019'da. O zaman eğer partim beni kalkar d..
Sağlık Bakanı Recep Akdağ’dan şehir hastaneleri açıklaması
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, şehir hastanelerinin 'paralı' ve 'özel sektör hastaneleri' olduğu yönündeki iddiaların tamame..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan binlerce Balkan Türk'üne müjde!
Erdoğan konuşmasında çeşitli vesilelerle Türkiye'ye gelen Rumeli ve Balkan Türkü'ne müjdeyi verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI