Bugun...

"cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-23-haziran-istanbul-yenileme-secimlerinden-sonra-akp-grubunda-partililere-seslendi" İLE İLGİLİ HABERLER

Ordu’da tarihi gün
10 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 67 oranında destek verdiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayan..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Türkiye’ye ihanet eden taş kesilir”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk milletinin ahını alanların iflah olmasının mümkün olmadığını belirterek, “Türki..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Kasetle geldi, CD ile gidecek”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 16 Nisan’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için bir miat olacağını belirterek,..
Erdoğan: "Üniter yapıdan asla taviz yok"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin tarihini değiştirecek kritik referandum öncesi ortak yayınında soruları ..
Erdoğan: 'Evet'te ciddi tırmanış var
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “‘Evet’te ciddi bir tırmanma söz konusu ‘hayır’ ile ilgili bir inişin olduğunu görüy..
Erdoğan: Koltukta kontrollü oturma devri bitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yeni sistemde öyle sürekli seçim kaybedip de, koltukta kontrollü oturma devri bitti." dedi...
Pazar günü herkes sandığa
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ne PYD'yi, ne YPG'yi biz sınırlarımızda asla barındırmayız. Bazıları soruyor, 'devlet kuracaklar..
2026 kış oyunlarına adayız
Erzurum’da açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “2026 için böyle bir hazırlık yapıyoruz... Buradan ..
Cumhurbaşkanı’na fındık raporu hazırlandı
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Meclisi tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunmak üzere bir rapor hazır..
Erdoğan: Milletimiz pazar günü 15 Temmuz'un bedelini ödetecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda Milli İrade Platformu tarafından organize edilen "15 Temmuz Şehit Yak..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI