Bugun...

"canakkale-de-bir-eglence-mekanindan-cikista-dovulen-ve-kurtarilamayan-ramazan-oksuz-un-olumunun-ardindan-sanatci-feridun-duzagac" İLE İLGİLİ HABERLER

Yunan eşgali
8 vatan haini, 15 Temmuz’da Yunanistan’a kaçtı! Komşu, cuntacılara önce kelepçe taktı! Ardından kampa alıp bakım yaptı. ..
Çanakkale 1915 Köprüsü'nün ihale sonucu açıklandı!
Bakan Ahmet Arslan 1915 Çanakkale Köprüsü ihalesini, Daelim (Kore) - Limak - SK (Kore) - Yapı Merkezi OGG isimli ortak g..
Çanakkale 1915’e teklif sayısı artar
1915 Çanakkale Köprüsü için 24 firmanın şartname aldığını söyleyen Bakan Arslan, “Aralarında Çinli, Japon, Koreli ve İta..
Darbe fetvası
Sakarya’daki FETÖ iddianamesi tamamlanıp mahkemeye gönderildi. Firari Adil Öksüz hakkında 1 kez ağırlaştırılmış müebbet ..
Çanakkale 1915 Köprüsü'ne 5 talip
Temeli 18 Mart'ta atılacak Çanakkale 1915 Köprüsü'nün ihalesi için beş farklı ülkeden firmanın adı geçiyor ..
Bakalım daha neler ortaya çıkacak
FETÖ’nün bir numaralı firarisi Öksüz’ün, 2012’de Bedir Üniversitesi’nde bir konferansa katıldığı ve burada Gülen’in kita..
Beddualı darbe talimatı
FETÖ darbe soruşturmasında örgütün darbe planı tek tek detaylandırıldı. Rapora göre 4 sivil imam Adil Öksüz, Kemal Batma..
Darbenin delili üsteki 3 imam!
Ankara Başsavcılığı’nın iddianamesine göre, darbe-FETÖ bağlantısına dair en net delil, FETÖ imamları Adil Öksüz, Kemal B..
Yabancı c'isim'
FETÖ üyeleri kendilerini gizlemek için insanların inançlarını sömürdü. Teröristler gerektiğinde namazı bırakıp her türlü..
Yurt dışına kaçarken yakalandı.
FETÖ'nün Hava Kuvvetleri İmamı olduğu iddia edilen firari Adil Öksüz'ün yeğeni Zübeyir Öksüz, yurt dışına kaçmak isterke..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI