Bugun...

"antalya-da-iyi-parti-den" İLE İLGİLİ HABERLER

Yeni bakanlar kuruluna hemşehri kriteri
Başbakan Davutoğlu, yeni kabineyi oluştururken aynı illere birden çok bakanlık verilmesi yerine farklı illerden bakan at..
Rize milletvekilleri mazbatalarını aldı
1 Kasım seçimlerinde yüzde 49.5 oy alarak tarihi bir zafer elde eden AK Parti'de milletvekili seçilerek parlamentoya gir..
AK Parti 10 müjde için düğmeye bastı
Seçimden yüzde 49,5 oy oranıyla tek başına iktidar olarak çıkan AK Parti, hükümeti kurunca önce ‘10 maddelik müjde paket..
İki başbakan yardımcısı asgari ücrete son noktayı koydu
Asgari ücret tartışmasına iki başbakan yardımcısından net yanıt geldi: Beyannamede ne dediysek o olacak
Kabinede İlk kez Müslüman bakan
Kanada'da ekim ayındaki seçimlerde başbakanlık koltuğuna oturan Liberal Parti'nin 43 yaşındaki başkanı Justin Trudeau, ç..
28 mahallenin 21’i AK Parti’nin
1 Kasım milletvekili Genel seçimleri sonucunda Giresun’un merkezdeki 28 mahallesinden 21’inde AK Parti birinci çıkarken,..
AK Parti Ordu Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
1 Kasım seçimlerinde yüzde 63.3 oy alarak tarihi bir zafer elde eden AK Parti’de milletvekili seçilerek parlamentoya gir..
Oflu Vatandaşın Erdoğan Şarkısı Sosyal Medyayı Salladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Gönüllere Taht Kuran Recep Tayyip Erdoğan" adlı şarkıyı yazan Mahmut Okutan, kısa sürede sos..
5 Yeni bakanlık geliyor
Gümrük ve Ticaret, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme, Orman ve Su İşleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor g..
Ak Parti'den "DÜNYA REKORU"
Demokrasinin tüm niteliklerine sahip ülkelerde tarih boyunca yapılan parlamento seçimlerinde, hiç bir siyasi parti Ak Pa..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI