Bugun...

"antalya-da-iyi-parti-den" İLE İLGİLİ HABERLER

Milletvekili Köktaş, Anayasa Değişikliği Teklifi'ne imza attı
AK Parti'nin Anayasa Değişikliği Teklifi Parti grubunda imzaya açıldı. Teklifin önümüzdeki hafta TBMM Genel Kurulu'na ..
İnancımız hiç bitmedi
AK Parti ile MHP Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi için dün tarihi adımı attı. Başbakan Yıldırım ve MHP lideri Bahçeli, ..
Anayasa teklifi imzaya açıldı
AK Parti'nin anayasa değişikliği teklifi ​parti grubunda imzaya açıldı. Teklifin önümüzdeki hafta TBMM Genel Kurulu'na g..
Bu sistemde başbakan olmayacak
AK Parti, cumhurbaşkanlığı sistemine geçilecek 2019 yılına kadar nasıl bir hükümet ile gidileceğine ilişkin iki model ge..
Bu sistemde başbakan olmayacak
AK Parti, cumhurbaşkanlığı sistemine geçilecek 2019 yılına kadar nasıl bir hükümet ile gidileceğine ilişkin iki model ge..
Başbakan'dan kriz tellallarına tokat
Başbakan Binali Yıldırım, piyasalardaki durumun Türkiye'ye özel bir durum olmadığına dikkat çekerek kriz tellalların kon..
Yeni anayasa müzakerelerinde önemli gelişme
AK Parti ile MHP'nin üzerinde çalıştığı anayasa değişikliğinin metni tamamlandı. İki partinin ortak hazırladığı metin ge..
Vali ve milletvekili heyelan bölgesini...
Sinop Valisi Hasan İpek, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş ile birlikte Sinop-Ayancık karayolundaki heyelan bölges..
Kurtulmuş: AB daha zararlı çıkacak
Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, AP'nin Türkiye kararına ilişkin olarak "İ..
Ak Parti 72. İlçe Danışma Meclisi Gerçekleştirildi
Başkan Topaloğlu; ‘’300 Bin Nüfuslu İlçelerde Olmayan Yatırımları İlçemize Kazandırdık.’’ 19 Mayıs İlçesi Ak Parti 72. ..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI