Bugun...

"anne-cocuk-baglanma-iliskilerini-anlatiyor" İLE İLGİLİ HABERLER

Çocuk kanseri tedavisinde mutlu gelişme
Uzmanlara göre bilgiye, hizmete ve yeni teknoloji ürünü ilaçlara erişimin artması ile çocuk kanserlerinin tedavisinde yü..
5 yaşındaki Müslüman çocuğa kelepçe
ABD vatandaşı olan İran kökenli 5 yaşındaki bir çocuk havalimanında 5 saat boyunca kelepçeli tutuldu..
Anneye 6 bin lira destek
Doğum yapan kadınlara 4 ayrı destek ile 6 bin lirayı aşan ödeme yapılıyor. İlk çocuğunu doğuran asgari ücretli bir anne ..
Çalışan anneye bin 500 liraya kadar destek
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Ankara ve İstanbul'da "Çalışan annelere bakıcı desteği" kapsamında toplam 5 bin anneye ayd..
Bağ-Kur'luya emzirme parası
Kendi namına çalışan 4b'liler veya eşleri doğum yaptığında SSK'lılar gibi emzirme parası alabiliyor. Para her yıl enflas..
Pedofil CHP'li partiden ihraç edilecek
Antalya’da geçen hafta çocuk istismarı suçundan tutuklanan CHP üyesi Recep M.’nin partiden ihraç edilmesi için disiplin ..
Sağol asker
Bingöl’de süt kazanına düşen 2 yaşındaki Hasan, ağır yaralandı. Kar geçit vermeyince Mehmetçik kurtarma operasyonu yaptı..
Buz gibi infaz
PKK yalan propagandasını, kandırıp dağa çıkardığı gençler için de kullandı. 2012’de ‘Çığ altında kalıp öldüler’ dediği 8..
Nesil yani
Teröristbaşı Gülen ile çetesi kanlı planları için öksüz ve yetim yavruları da kullandı. Hatta Altın Nesil adı altında ke..
Çalışan annelerin yüzü güldü
Çocuğu okul çağına gelene kadar kısmi süreli çalışmak isteyen işçi annelerin 1 ay önceden işverene yazılı olarak talebin..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI