Bugun...

"anne-cocuk-baglanma-iliskilerini-anlatiyor" İLE İLGİLİ HABERLER

Babalar Günü'nde intihar etti
Niğde'de 2 çocuk babası 45 yaşındaki adam, sabaha karşı iş yerinde kendini asarak yaşamına son verdi.
Korkunç detaylar!
Ağrı'da, tuvalete kapatıp, aç susuz bıraktıkları 2 çocuk annesi Melek Karaaslan'ın (24) ölümüne neden oldukları iddiasıy..
Şüpheliler suç makinesi çıktı!
Beşiktaş TEM Otoyolunda, makas atarak ilerlediği iddia edilen bir otomobil sürücüsünün, önünde seyreden başka bir otomob..
Çocuk istismarında korkutan tablo!
Adalet Bakanlığı'nın açıkladığı verilere göre çocuk istismarı davalarındaki suç sayısı 2018 yılında en yüksek değerine u..
7 yaşındaki kıza üvey anne şiddeti
Adana'da üvey annesi tarafından darp edildiği öne sürülen 7 yaşındaki kız çocuğu, markete giderken sesleri duyan kız çoc..
Seri katil subayın bir kurbanı daha bulundu...
Güney Kıbrıs'ta seri katil Rum Milli Muhafız Ordusu (RMMO) Subayı Nikos Metaksas'ın iki çocuk ve beş kadın öldürdüğü ser..
Çocuk gaspçılar, Suriyeli genci  öldürdü
Yolunu kesip parasını gasbetmeye çalışan 18 yaşından küçük 4 çocuk tarafından bıçaklanan Tevfik El Ali, tüm müdahalelere..
Yürekleri dağladı
Adana’da 50 bin lira borcu yüzünden 8. kattan atlayarak intihar ettiği ileri sürülen gencin annesinin onu son bir kez gö..
Çocuklarda yatak ıslatma
Çocuk Nefrolojisi Uzmanı Doç. Dr. Nida Dinçel,"Yatak ıslatma kader değil. Utanılacak, saklanılacak bir durum diğer. Bu d..
Taciz mahalleyi ayağa kaldırdı!
İstanbul Sultangazi'de anne ve kızını takip ederek fiziksel tacizde bulunduğu iddia edilen yabancı uyruklu şahıs, mahall..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI