Bugun...

"2023-hedefleri-arasinda-saydigi-japonlarla-sinop-nukleer-enerji-santrali-projesinin-durdugunu-acikladi" İLE İLGİLİ HABERLER

"İhracatımızı artıracak".
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü, yüzde 10'luk doğalgaz indirimine ilişkin değerlendirmelerde bulundu..
Doğalgaza indirim müjdesi.
Bakan Albayrak, vatandaşa sözünü tuttu, kış gelmeden doğalgazda indirim müjdesi verdi. Yarından itibaren yüzde 10 indiri..
Bakan Albayrak'tan doğalgaz müjdesi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, doğalgaz fiyatlarına 1 Ekim'den itibaren geçerli olmak üzere yüzde 10 i..
Turizm sorunları konuşuldu
Sinop’ta turizm sezonunun sona ermesinin ardından bir değerlendirme toplantısı düzenleyen Türkiye Otelciler Federasyonu ..
Bakan Albayrak'tan Ermenistan uyarısı..
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Ermenistan'daki 47 yıllık Metzamor Nükleer Santrali'nin deprem bölgesin..
Ermenistan uyarısı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Ermenistan'daki 47 yıllık Metzamor Nükleer Santrali'nin deprem bölgesin..
1 ölü, 1 yaralı
Sinop’un Erfelek ilçesine bağlı Akçasöğüt köyünde çalışma esnasında 2 katlı evin çökmesi sonucu 1 hayatını kaybetti, 1 k..
2 kilo esrar ele geçirildi
Sinop’un Erfelek ilçesinde jandarmanın yaptığı operasyonda, turşu bidonuna saklanmış vaziyette 2 kilo kubar esrar ve 25 ..
Durağan’daki olaylarla ilgili 4 kişi tutuklandı
Sinop’un Durağan ilçesinde yaşanan toplumsal olaylarla ilgili 4 kişi tutuklandı.
Albayrak'tan Enerjiye Yeni Çözümler
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Türkiye'nin enerji kaynaklarını çeşitlendirmesi ve stratejik olan bölge..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI