Bugun...

"2023-hedefleri-arasinda-saydigi-japonlarla-sinop-nukleer-enerji-santrali-projesinin-durdugunu-acikladi" İLE İLGİLİ HABERLER

Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Toplantısı
İŞKUR Sinop Şube Müdürü Ercan Karabacakoğlu, Cumhurbaşkanının 7 Şubat 2017 Salı günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ..
Maviş;“Sinop Sanayisine İvme Kazandıracak Yatırımlar Hayata Geçiyor”
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Sinop’a gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji ..
Sinop’ta FETÖ’den 8 zanlı adliyede
Sinop merkezli 7 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik operasyon kapsamında emn..
Sinop'u Emitt'te "Amazon"Lar Tanıttı
Telvin Sanat Akademisi Genel Sanat Yönetmeni Gülbahar Karaduman Karslı, 26-29 Ocak tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen D..
Bu sisteme rağmen...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Son 14 yılda yakaladığımız başarıları, inanın mevcut sistem sayesinde değ..
Arz güvenliği için tarihi adım
Enerji Bakanı Berat Albayrak, Türkiye enerji piyasası ve arz güvenliği için tarihi öneme sahip bir tesisi devreye aldıkl..
Sigarayı Bırakma Günü yürüyüşü
Sinop’ta “Dünya Kanser Günü” ve “Dünya Sigarayı Bırakma Günü” etkinlikleri kapsamında yürüyüş gerçekleştirildi. ..
O rüyaya çok az kaldı...
Enerjide arz güvenliği için kritik önemdeki Tuz Gölü Doğalgaz Yeraltı Depolama Tesisi’nde gaz depolanmasına bugün başlan..
Desiba’dan güneş paneline yatırım
Desiba Enerji, Alman ortağı J.v.G Thoma ile birlikte Türkiye'nin Alman teknolojisi ile üretilen ilk çöl tipi teknolojili..
Erfelek’te heyelan endişesi
Sinop’un Erfelek İlçesi’ne bağlı Yeniçam Köyü Hambarcı Mahallesi’nde heyelan nedeniyle büyük çatlakların oluştuğu yaklaş..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI