Bugun...

"2023-hedefleri-arasinda-saydigi-japonlarla-sinop-nukleer-enerji-santrali-projesinin-durdugunu-acikladi" İLE İLGİLİ HABERLER

Alman fondan çamur santraline 100 milyon euro
Türkiye enerjide de yabancı fonların radarında. Arasya Atıksu Şirketi, Alman fonla 1.2 milyon tonluk atık çamurdan elekt..
Japon donanmasıda sıcak denizde
Kuzey Kore’nin yıl içerisinde ardı ardına gerçekleştirdiği füze denemeleri, Washington yönetiminin “tüm seçenekler masad..
Albayrak: 16 Nisan yeni dönemin başlangıcı olacak
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "16 Nisan ülkemiz ve milletimiz için bir dönemin başlangıcı olacak. Dah..
Polislere aldırış etmeden şüpheli poşeti açtı
Sinop’ta AK Parti binası önüne bırakılan şüpheli bir poşet, sabırsız bir vatandaş tarafından açılınca içinden çöp çıktı...
İlk sismik gemi çalışmalara başlıyor
Türkiye'nin Milli Enerji Stratejisine ilişkin açıklamalarda bulunan Bakan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayra..
“Genç Çiftçi” projesi 2017 yılı başvuruları başladı
Sinop İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şahin Değirmen, “Genç Çiftçi” projesi 2017 yılı başvurularının başladığını sö..
Rüzgârda yerlilik şartı yüzde 65
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, güneşten sonra rüzgâr enerjisinde de devrim niteliğinde düzenlemeler yapılacak. Yak..
Bakan Albayrak'tan çarpıcı açıklamalar
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "Bu anayasa ülkeyi bölecek olsa, en önce Kandil 'evet' der" diye konuşt..
Sinop’ta Polis Haftası etkinlikleri
Sinop’ta Polis Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Bakan Albayrak'tan çarpıcı açıklamalar
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "Bu anayasa ülkeyi bölecek olsa, en önce Kandil 'evet' der" diye konuşt..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI