Bugun...

"2023-hedefleri-arasinda-saydigi-japonlarla-sinop-nukleer-enerji-santrali-projesinin-durdugunu-acikladi" İLE İLGİLİ HABERLER

Köylü Kadınların Zorlu Elma Pekmezi Mesaisi
Köylü kadınların zorlu elma pekmezi mesaisiSİNOP - Geleneksel beslenme kültürü ve damak zevkinin vazgeçilmezlerinden ola..
Enerjide hedef 70 megavat
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti enerji yatırımlarında son noktaya geldi. Akdeniz’e sondaj platformu kuracaklarını, güneş v..
Albayrak'tan kritik görüşme
Rusya ile işbirliğinin önemli parçası olan Akkuyu Nükleer Santrali için Rosatom Genel Müdürü Lihaçev’e Berat Albayrak il..
Hesna Nine'ye beyaz eşya
Bakan Albayrak, Eskişehir’de 50 yıl sonra elektriğe kavuşan 91 yaşındaki Hesna Usu’ya beyaz eşyalarını da gönderdi. Hesn..
İşleri Garanti Olacak
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, nükleer enerji başta olmak üzere çeşitli alanlarda yetiştirilecek öğrencilere yurt ..
Enerjide dev hamle! İkinci FSRU yola çıkıyor
Enerjide arz güvenliği için dev bir adım daha atılıyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı çok önemli bir projeyi daha ..
İkili Ticaret Büyüyor
Geçtiğimiz günlerde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın ziyaret ederek enerji işbirliği için temaslarda b..
3 ülke arasındaki...
Türkiye ile Yunanistan ve İtalya arasında doğalgaz ticaretinin geliştirilmesi anlaşması devreye girdi. Türkiye-Yunanista..
89. yıl dönümü coşkuyla kutlandı
Sinop’ta, Büyük Önder Atatürk’ün kente gelişinin 89.yıldönümü kutlandı.
Enerji işbirliğinde dev adım
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile enerji projeleri konusunda fi..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI