Bugun...

"2019-un-one-cikan-teknolojileri-aciklandi" İLE İLGİLİ HABERLER

İşte Avrupa'nın kudurmasının sebepleri
16 Nisan halk oylamasından istikrar çıkınca Avrupa Parlamentosu adeta çıldırdı. Yeni anayasanın yürürlüğe girmesi durumu..
Talimatlar verildi
AK Parti ve Külliye’nin hukukçu ekipleri, “iki turlu dar bölge”yi uygulayan Fransa ile “Her ilin bir seçim çevresi olduğ..
85 yaşındaki dede, oğlu ile torununu öldürdü
Kastamonu’da çıkan aile içi tartışmada 85 yaşındaki dede, oğlu ile torununu öldürdü.
Siber güvenlikte topyekûn mücadele seferberliği
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan "Savunmadığın hiçbir yer senin değildir ve senin o..
Beyin ve yapay zekâ birleşecek
Uzay Araştırma Teknolojileri Kuruluşu (SpaceX) ile Tesla'nın kurucusu ve CEO'su Elon Musk, insan beyni ve yapay zekayı b..
Kontrolden çıkan araç yaklaşık 30 metre yükseklikten...
Trabzon’un Ortahisar ilçesi Zağanos Vadisi mevkiinde yoldan çıkan araç, yaklaşık 30 metre yükseklikten binanın çatısına ..
"Türkiye'nin bilişim altyapısı millileşiyor"
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, "Türkiye'nin bilişim altyapısını millileştirmek için önemli çalışmala..
İnternette sınır kalktı
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), kullanıcıların internet hızının düşmesine neden olan Adil Kullanım Noktası..
2017 Milli Piyango sonuçları
Milyonlarca kişinin büyük bir umutla beklediği yılbaşı özel çekilişinde bu sene de büyük ikramiye çeyrek biletlere isabe..
Bu sistemde başbakan olmayacak
AK Parti, cumhurbaşkanlığı sistemine geçilecek 2019 yılına kadar nasıl bir hükümet ile gidileceğine ilişkin iki model ge..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI