Bugun...

"2-temmuz-1993-te-sivas-ta-yasamini-yitirenler-her-yil-oldugu-gibi-bugun-de-turkiye-nin-farkli-yerlerinde-duzenlenen-eylem-ve-etkinliklerle-anilacak" İLE İLGİLİ HABERLER

Erdoğan: Bunun hesabını vereceksiniz
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yeni sisteme göre, seçimler ne zaman yapılacak, Kasım 2019'da. O zaman eğer partim beni kalkar d..
Türk gazeteciler Bulgaristan'a alınmadı!
Bulgaristan'daki aşırı milliyetçi grubun eylemlerini haberleştirmek üzere ülkeye girmeye çalışan Türk gazetecilere izin ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan binlerce Balkan Türk'üne müjde!
Erdoğan konuşmasında çeşitli vesilelerle Türkiye'ye gelen Rumeli ve Balkan Türkü'ne müjdeyi verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan..
Demokrasi gazisi güreşçi İsmet Eker Türkiye Şampiyonası'na çağrıldı
15 Temmuz gazisi güreşçi İsmet Eker, Türkiye Güreş Federasyonu tarafından Türkiye Şampiyonası'na çağrıldı. ..
F-35'ler için Türkiye'ye büyük görev
Avrupa bölgesindeki katılımcı ülkelere ait F-35 uçaklarının motorlarına depo seviyesi bakım hizmeti vermek üzere kurulac..
Rus Maslahatgüzarı Dışişleri'ne çağrıldı
Dışişleri Bakanlığı, PYD/PKK bölgesinden açılan ateşle bir askerin şehit olması üzerine Rus Maslahatgüzarının Bakanlığa ..
‘Romantik’ dolandırıcılar işi iyice azıttı!
Vatandaşları dolandırıcılara karşı uyaran Moneygram Türkiye Genel Müdürü Erol Tuna, “Son dönem en çok başvurulan dolandı..
Kıskandıkları için bize yükleniyorlar
Dört bir yandan Türkiye’nin üzerine gelindiğini söyleyen Başbakan Yıldırım, “Bize bu kadar yüklenilmesinin arkasında kıs..
Türkiye'den PKK'yı bitirecek hamle
Türkiye'nin yaptığı operasyonlar sonucu tükenme noktasına PKK, Kandil'den kaçarak yönünü Sincar'a çevirdi. Örgüt, bölgey..
FETÖ'cüler 6 tane F-16'yı kaçırmış
15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili Diyarbakır'da görev yapan Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı askerlere yönelik yür..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI