Bugun...

"2-temmuz-1993-te-sivas-ta-yasamini-yitirenler-her-yil-oldugu-gibi-bugun-de-turkiye-nin-farkli-yerlerinde-duzenlenen-eylem-ve-etkinliklerle-anilacak" İLE İLGİLİ HABERLER

Hav are you?
Evet’ çıkmasın diye Türkiye düşmanlığı yapan, Türk bakanı rehin tutan, Türk vatandaşlarına köpeklerle saldıran Avrupa’ya..
Türk vatandaşları Rusya'nın uzak doğusuna vizesiz girebilecek
Rusya Başbakanı Medvedev tarafından imzalanan kararnameye göre, Türkiye dahil 18 ülkenin vatandaşları Rusya'nın Vladivos..
Darbeci hain üsteğmenden erlere emir
FETÖ'nün darbe girişiminde, TRT'nin Ulus yerleşkesi ve Digitürk binasını işgal etmeye çalışan 94 şüphelinin yargılandığı..
Avrupa basını yine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldı
Avrupa basını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alarak Türkiye'nin demokrasi zaferini manipüle etmeye çalıştı. ..
İş dünyası sonuçtan memnun
Referandumun resmi olmayan sonuçları ortaya çıktı. Türkiye'nin kaderini değiştirecek referandumda 'evet' kazandı. Ekonom..
Kılıçdaroğlu: 15 Temmuz gecesi havaalanında tank yoktu
Darbe olduğunda tankın üzerine ilk ben çıkarım diyen ama 15 Temmuz'da kaçan Kılıçdaroğlu, Atatürk Havalimanı'nda tank yo..
Adıyaman'da fair-play coşkusu
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair-Play Üniversiteler Kervanı 33. ziyaretini Türkiye’nin en genç ve en hızlı b..
Oxford'lu ekonomistten Türkiye açıklaması
Oxford Economics'in Kıdemli Ekonomisti Nafez Zouk, Türkiye'deki piyasaları değerlendirdi.
İtiraf üstüne itiraf...
Darbe gecesi tankların yol vermesi sonucu havalimanından kaçan Kılıçdaroğlu, ortaya çıkan görüntülerden sonra FETÖ ile i..
Divertimento Projesi ile 70 kültürel rota belirlenecek
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOKA) ortağı olduğu Avrupa Birliği tarafından desteklenen, turizm sektöründe rekabet..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI