Bugun...

"2-temmuz-1993-te-sivas-ta-yasamini-yitirenler-her-yil-oldugu-gibi-bugun-de-turkiye-nin-farkli-yerlerinde-duzenlenen-eylem-ve-etkinliklerle-anilacak" İLE İLGİLİ HABERLER

Almanlar NATO'ya ağladı
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'in Alman ve Türk hükümet temsilcileriyle temasa geçtiği ve herkes için kabul edilebilir..
Darbeci albaydan kan donduran talimat
15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin işgali ve 14 vatandaşımızın şehit edilmesiyle ilgi..
Türkiye ve Katar'dan ortak açıklama
Türkiye ve Katar'dan yapılan ortak açıklamada, "Krizin diyalog yoluyla çözümü için mutabıkız" ifadeleri kullanıldı...
Türkiye'ye AB'den akın var
Gurbetçiler yıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek için anavatana akın etti, Bulgaristan ve Yunanistan sınırında uzun kuy..
ÖSO Cerablus'ta petrol çıkarıyor
Suriye'de terör örgütlerine yönelik yapılan askeri operasyonlar kapsamında TSK ile birlikte hareket eden ÖSO, Cerablus'u..
6. Geleneksel Sütlüce Festivali"
Rize'de düzenlenen "6. Sütlüce (Aron) Festivali"nde horon oynandı, vatandaşlara yöresel yemekler ikram edildi.
Yüzerek kıtadan kıtaya geçtiler!
Türkiye Milli Olimpiyat komitesi tarafından bu yıl 29. kez düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalarası Yüzme Yarışı İstanbul ..
Cezaevindeki FETÖ’cüler 15 Temmuz ile yüzleşecek
FETÖ’cü hainler için cezaevinde ibretlik bir uygulama için hazırlık yapılıyor. Darbecilere, kanlı oyunları ile yüzleşmel..
Suç makinesi
Alman Bakan Gabriel, gurbetçilere yazdığı mektupta kendi işlediği suçları yok saydı. “Türkiye suçsuz vatandaşlarımızı tu..
İngilizler ikiye katlıyor
İngiliz Jet2.com ve Jet2 Holidays, müşteri talebinde yaşanan artış nedeniyle, önümüzdeki yıl Türkiye'ye yapacakları yaz ..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI