Bugun...

"2-temmuz-1993-te-sivas-ta-yasamini-yitirenler-her-yil-oldugu-gibi-bugun-de-turkiye-nin-farkli-yerlerinde-duzenlenen-eylem-ve-etkinliklerle-anilacak" İLE İLGİLİ HABERLER

Halk kışkırtılmaya çalışılıyor
15 Temmuz'da Türkiye'yi ele geçiremeyen karanlık güçler, bu kez algı operasyonlarıyla ülkeyi karıştırmayı amaçlıyor. 'Şo..
YEKA ihalesi dünya basınında büyük yankı buldu
Türkiye'nin rüzgar teknolojileri alanında dışa bağımlılığını azaltacak olan ve YEKA rüzgar ihalesi dünya basınında büyük..
Deniz tatbikatı
Katar Savunma Bakanlığı, Türkiye ile yapılacak ortak deniz tatbikatının 6-7 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirileceğini a..
Türkiye dünyanın en güvenilir...
Alman şirketlerin Türkiye’de baskı altında olduğu yalanını sık sık gündeme getiren Almanya medyası Simens, Türkerler ve ..
İzmirliler Tepki Gösterdi
CHP'nin yönetimde olduğu İzmir'de günlerdir süren eylem ile ilgili DİSK, 'Hayatı durduracağız' dedi.
FETÖ'cü hainlerden şehitlere küfür
FETÖ'cü teröristlerin, cezaevlerinde bile alçak işler yaptıkları deşifre oldu. Türkiye'ye düşmanlık ve kin beslemekte sı..
Tüerkiye'den Mcgurk'a Tepki
PKK ve FETÖ terör örgütlerinin hamisi, DEAŞ’ın arkasında olduğu iddia edilen ABD’nin Türkiye’ye yönelik çirkin bir kumpa..
ABD'yi Tehdit Olarak Gören Ülkeler
Pew Research Center tarafından yapılan bir araştırmaya göre, dünya üzerinde ABD'yi en büyük tehdit olarak gören ülke yüz..
Sorun Alman hükümeti
Türkiye’nin FETÖ soruşturmalarına konu olan 140 şirketle ilgili yaptığı Interpol araştırmasını 67 ülkenin doğru anladığı..
AB'nin Türkiye ile İlişkileri Devam Etmeli
AB Komisyonu Sözcüsü Gordejuela, AB'nin Türkiye'yle ilişkisinin devam etmesinin son gelişmeler çerçevesinde gerekli oldu..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI