Bugun...

"2-temmuz-1993-te-sivas-ta-yasamini-yitirenler-her-yil-oldugu-gibi-bugun-de-turkiye-nin-farkli-yerlerinde-duzenlenen-eylem-ve-etkinliklerle-anilacak" İLE İLGİLİ HABERLER

Trump: İlişkilerde eskiye dönmek için büyük bir adım
ABD Başkanı Trump, "(Papaz Brunson'ın serbest kalması) Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çok teşekkür ediyorum. İlişkilerde eskiye..
Trump'tan Türkiye ile ilgili yeni açıklama
ABD Başkanı Trump, Türkiye'nin İdlib mutabakatındaki çabalarına ilişkin,"Milyonlarca insan öldürülecekti ve bu bir utanç..
Zorlu, Türkiye'yi hızlı şarj ile donatacak
Zorlu Enerji Grup Başkanı Sinan Ak, "2019 sonunda Türkiye'nin her yerini elektrikli araçla dolaşabilecek şekilde bir sis..
Kuveyt Meclis Başkanından Türkiye'ye övgü dolu sözler
Kuveyt gazeteleri Meclis Başkanı Merzuk el-Ganim'in Türkiye'ye yönelik övgü dolu sözlerine ilk sayfalarında yer verdi...
Metro'dan 6 milyon avroluk coğrafi işaretli ürün ihracı
Metro Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Minialai, “2017-2018 sezonu için güncel olarak coğrafi işaret tescilli, aday ve yer..
Erdoğan'dan Afrika'ya milli para ile ticaret çağrısı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Artık tüm Afrikalı dostlarıma, kardeşlerime söylüyorum; yerli para, milli parayla gelin ortak iş..
'Ağır silahların çekilmesi muhaliflerin Türkiye'ye güvendiklerinin kanıtı'
SMDK Siyasi Komite Üyesi Ferhan, askeri muhaliflerin İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ndeki cephe hatlarından ağır silah..
Büyük yarış Mevlana'nın şehrinden başlıyor
Türkiye'nin dünya çapındaki en prestijli spor organizasyonu Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, bugün 54'üncü startı..
Orban: Macaristan'ın güvenliğinin Türkiye'yle doğrudan ilişkisi var
Macaristan Başbakanı Viktor Orban, "Macaristan'ın güvenliğinin Türkiye'yle doğrudan bir ilişkisi var" dedi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: BM adalet arayışına cevap oluşturamadı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT World Forum'un kapanış oturumunda, "BM, adalet arayışına hala cevap oluşturamamıştır." dedi...
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI