Bugun...

"2-temmuz-1993-te-sivas-ta-yasamini-yitirenler-her-yil-oldugu-gibi-bugun-de-turkiye-nin-farkli-yerlerinde-duzenlenen-eylem-ve-etkinliklerle-anilacak" İLE İLGİLİ HABERLER

Güreşte Türkiye şampiyonları belli oldu
Büyük Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nın ilk gününde 4 sıklette yapılan müsabakaların ardından Türkiye şampi..
Türkiye'den Gazze'deki elektrik krizine çözüm
Hamas, Türkiye'nin Gazze'deki elektrik krizinin çözümüne katkı için elektrik santraline yakıt göndermeyi onayladığını du..
Yabancı Türkiye'ye güveniyor
Türkiye’ye algı operasyonlarıyla diz çöktürmeye çalışanlara, yabancı yatırımcıdan tokat gibi yanıt geldi. Önceki gün Bor..
20 milyar dolarlık yatırım için düğmeye bastı....
Türkiye, yabancı yatırımcının radarına girdi. Abu Dhabi Investment Group’un 100 milyar dolarlık yatırım açıklamasının ar..
Türkiye, Rusya ve İran Moskova'da buluştu
Rusya, Türkiye ve İranlı yetkililerin Moskova'daki toplantısının gündeminde, ateşkes sonrası Suriye'deki siyasi geçiş sü..
Bank Of China 300 milyon doları Türkiye'ye getirdi
BDDK, Türkiye'de faaliyet gösterecek olan Bank of China'nın, 300 milyon dolarlık ödenmiş sermayeyi Türkiye'ye getirdiğin..
Türkiye tepki gösterince çark ettiler
ABD Dışişleri Sözcü Yardımcısı Mark Toner'a, Türkiye'nin tepki gösterdiği "PYD masada olmalı" sözleri sorulunca ABD'den ..
Terör propagandası yapan 3 bin 861 kişi...
15 Temmuz darbe girişiminden bu yana sosyal medyada terör yanlısı paylaşımlarda bulunduğu belirlenen 3 bin 861 kişi göza..
Türkiye ile Rusya uçuş mutabakatı
Türkiye ve Rusya, Suriye'deki operasyonlar sırasında uçuş güvenliği ve tehlikelerin önlenmesi için Moskova'da mutabakata..
Türkiye ve Rusya'dan askeri mutabakat
Türk ve Rus Genelkurmay'ı arasında Suriye'de işbirliği öngören mutabakat imzalandı.
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI