Bugun...

"2-temmuz-1993-te-sivas-ta-yasamini-yitirenler-her-yil-oldugu-gibi-bugun-de-turkiye-nin-farkli-yerlerinde-duzenlenen-eylem-ve-etkinliklerle-anilacak" İLE İLGİLİ HABERLER

Saymakla bitmiyor...
Dışa bağımlılığı ortadan kaldırmak için savunma ve havacılık sektöründe dev adımlar atan Türkiye, milli muharip uçağı TF..
Başkan Erdoğan Tok: "Güçlü ve Büyük Türkiye İçin Evet"
AK Parti İlkadım Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Başkan Tok, Güçlü ve Büyük Türkiye için Yeniden Diriliş için ’eve..
Nişan yüzüklerini Erdoğan taktı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde yaralanan Mehmet Yaman'ın ailesini ziyaret etti..
Başbakan Yıldırım'dan sürpriz ziyaret
Başbakan Binali Yıldırım, hastanede ziyaret ettiği 15 Temmuz Gazisi ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’la telefonla görüntülü ola..
Dünyanın izlediği projeye Türkiye imzası
Albaksan Alaşımlı Bakır AŞ, parçacık fiziği üzerine araştırmaları ile dünyaca tanınan Avrupa Nükleer Araştırma Örgütü Pr..
Cuntacı hainleri bitiren ayrıntı
15 Temmuz darbe girişiminin başarısızlığa uğramasının ardından iz bırakmak istemeyen FETÖ’cü askerler, Genelkurmay Karar..
Polisleri şehit eden FETÖ'cülere rekor ceza talebi
15 Temmuz'da gasbettikleri savaş uçaklarıyla Polis Özel Harekat Daire Başkanlığını vuran, 45'i özel harekat polisi 51 ki..
"Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" Programı
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdür Vekili Mehmet Ali Özkan, "Kayıt dışı istihdam günümüzde yüzde 30'ların üzerinde fa..
Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası sona erdi
Ordu’da 26 Ocak Perşembe günü başlayan Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası erkeklerde 3 ve kadınlarda 2 sıklette yapılan mü..
Yıldırım: İngiltere ile uçak konusunda anlaştık
Başbakan Binali Yıldırım ve İngiltere Başbakanı Theresa May Ankara'da ortak basın toplantısı düzenledi.
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI