Bugun...


Koşu ve Bisiklet Yolunun İhalesi Yapıldı
Ordu’nun Altınordu sahilinde yaptığı çalışmalarla bölgeyi çok önemli bir sosyal yaşam alanı hâline getiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, benzer çalışmayı Fatsa ilçesinde hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Koşu ve Bisiklet Yolunun İhalesi Yapıldı
+ -

Ordu'nun Altınordu sahilinde yaptığı çalışmalarla bölgeyi çok önemli bir sosyal yaşam alanı haline getiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, benzer çalışmayı Fatsa ilçesinde hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Başkan Enver Yılmaz, "Fatsa İlçesi Atatürk Parkı Bisiklet ve Koşu Yolu Yapım İşi kapsamında, 2,5 km uzunluğundaki sahilde 2,70 m genişliğinde bisiklet yolu ve 3,5 m genişliğinde koşu yolunu hayata geçireceğiz. Projenin ihalesini gerçekleştirdik. Kısa sürede çalışmalara başlanacak" dedi.

Başkan Yılmaz, yapılacak çalışmayla Fatsa'nın modern bir sosyal yaşam alanına kavuşacağını ifade ederek, "Altınordu ilçemizde Akyazı ve 19 Eylül Atatürk Rıhtımı'nda yaptığımız yatırımlarla sahilimizin çehresi değişti. Yapılan çalışmalar modern görünümüyle model oldu ve ödüle de layık görüldü. İlimizin sosyal yaşam alanlarını artırmak adına benzer çalışmayı bir diğer sahil ilçemiz Fatsa'da da hayata geçireceğiz. İhalesini gerçekleştirdiğimiz projenin kısa sürede yapım çalışmasına başlayacağız" diye konuştu.
Bu haber 1056 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI