Bugun...

"yerli-helikopter-motoru" İLE İLGİLİ HABERLER

'Yerli Üretim' logosu soru işaretlerini giderecek
Üretim yeri Türkiye olan ve perakende olarak satışa sunulan ürünlerde kullanımına başlanan "Yerli Üretim" logosu, etiket..
Geliştirilen tohumlar Türk tarımına güç katıyor
Sakarya'da 1926 yılında kurulan Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilen ürünlerle Türk ta..
Hazine arazileri 'yerli üretim' için kiralanacak
Yerli üretiminin artırılması amacıyla ağaçlandırma, hayvancılık ile tıbbi ve aromatik bitkilerin yetiştirilmesine ilişki..
Yerli helikopter motorunun gücü test edildi
T625'in ilk uçuşundan bir gün önce TEI'nin özgün helikopter için geliştirdiği yerli motor kararlı rejimde çalıştırıldı...
Etiketlere 'yerli malı' logosu
Ticaret Bakanlığınca Türkiye'de üretilen mallar için etiketlere yerli olduğunu belirtir nitelikte ayırt edici işaret kon..
100 koltuklu yerli yolcu uçak yapmak için çalışma başlatıldı
TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil, dünyada 70-120 koltuklu yolcu uçağı pazarında boşluk olduğuna dikkat çekerek 100 koltukl..
ASELSAN'dan 2 milyar dolarlık hamle
ASELSAN, dışa bağımlılığın yüzde 85 olduğu ve yılda 2 milyar dolar ithalata yol açan medikal cihaz ve bileşenleri için y..
Bostancı Heybeliada arasına Helikopter düştü
İstanbul'da Bostancı sahili açıklarına helikopter düştü. Kazada yaralanan Otokar Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ünver haya..
Emine Erdoğan'dan Ata tohuma destek
Urfa'da ekilen ata tohumları ilk mahsullerini verdi
Göktuğ, Bozdoğan ve Gökdoğan
TÜBİTAK SAGE’nin geliştirme çalışmalarını sürdürdüğü GÖKTUĞ (Görüş Ötesi) füze ailesi ile Bozdoğan / Merlin uzun menzill..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI