Bugun...

"takibe-dusen-borc-20-milyari-asti" İLE İLGİLİ HABERLER

AKP dış borçta Cumhuriyet döneminin rekorunu kırdı
Dış borç AKP döneminde Cumhuriyet rekoru kırarak yüzde 60,6’ya dayandı. AKP dönemi boyunca toplam dış borç tutarı 3,5 ka..
Takibe düşen borç 20 milyarı aştı
Vatandaşın bankalar ve tüketici finansman şirketlerine olan tüketici kredisi ve kredi kartı borcu 521.5 milyar liraya ul..
Bütçe açığı 66.5 milyarı, örtülü 1 milyarı aştı
Ekonomik kriz ve yerel seçimin tahribatı mayısta da sürdü. Bütçe açığı 5 ayda 3.2 kat birden artarak 66.5 milyarı aştı. ..
Silahlı saldırıda ağır yaralandı
BURSA'da Gökhan Tek (39), borç-alacak meselesinden aralarında husumet bulunan M.B. tarafından, evinin önünde uğradığı si..
Bu balıklar insanlar gibi aşk acısı çekiyor
Fransa'da yapılan araştırmaya göre, dişi zebra ciklet balıkları sevdiklerinden uzak kaldıklarında insanlar gibi mahzunla..
KOBİ'ler borç batağına düştü!
İstihdamın yüzde 80'ini yaratan KOBİ'ler borç batağına düştü. İşletmelerin borcunda yüzde 17,7 görüldü.
 Ezilerek Can Verdi
İstanbul Yenibosna mevkiinde üst geçitten D-100 karayoluna düşen bir şahıs seyir halindeki bir aracın ezmesi sonucu haya..
AKP’li ve MHP’li başkanların afiş tartışması
Giresun'un Duroğlu Beldesi’nin yeni Belediye Başkanı MHP'li Halil Çetin, devraldığı belediyenin borçlarını afiş yaptırar..
Çatıdan düşen öğretmen öldü
İzmir'in Dikili ilçesinde banyoda kilitli kalan yeğenine anahtar vermek için çıktığı çatıdan düşen 42 yaşındaki öğretmen..
Balkondan düşerek öldü!
ZONGULDAK’ın Ereğli ilçesinde, 6 katlı apartmanın 5’inci katındaki evlerinin penceresinden beton zemine düşen 2 yaşındak..
HABER ARA
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
YUKARI